SUNAR Premium 3 (600 g) - dojčenské mlieko

SUNAR Premium 3 (600 g) - dojčenské mlieko Akcia Darček

SUNAR Premium 3 (600 g) - dojčenské mlieko

skladom

Bežná cena: 12,99 €
akčná cena: 12,19 €

Kód: F011860 , EAN: 8592084411473

SUNAR Premium 3 (600 g) – dojčenské mlieko

Popis:

Sunar premium je je vďaka svojmu jedinečnému zloženiu diamantom v dojčenskej výžive. Obsahuje totiž unikátnu kombináciu látok prirodzene sa vyskytujúcich v materskom mlieku, ktoré sa významne podieľajú na posilňovaní imunitného systému a celkovom pohodlí dieťaťa. Sunar navyše podľa vzoru materského mlieka obsahuje mliečny tuk, vďaka ktorému je deťmi veľmi dobre prijímaný. So Sunarom premium nemusíte robiť žiadne kompromisy a vaše deti ho budú milovať!

Prečo kúpiť Sunar Premium:

Sunar Premium sa vyznačuje jedinečným zložením, ktoré je inšpirované zložením materského mlieka.

Imunita – Vitamín A prispieva k správnej funkcii imunitného systému. Mozog – Kyselina alfa-linolénová patrí medzi omega 3 mastné kyseliny a prispieva k rozvoju mozgu. Poznávacie funkcie – Vitamín C zvyšuje vstrebávanie železa. Železo prispieva k rozvoju poznávacích funkcií u detí.

Balení:

  • 600g

Zloženie:

Sušené plnotučné mlieko, laktóza, maltodextrín, rastlinné oleje (slnečnicový, repkový, palmový, kokosový), sušené odtučnené mlieko, prebiotická vláknina GOS (galaktooligo­sacharidy), minerálne látky (pozrite tabuľku), vitamíny (pozrite tabuľku), rybí olej, emulgátor: sójový lecitín.

Uchovávanie:

Skladujte v suchu při teplotě do 24°C a v dostatečné vzdálenosti od tepelných zdrojů. Neskladujte v chladničce. Pro každé krmení připravujte vždy čerstvě namíchanou porci. Nespotřebovanou porci neuchovávejte a znova nepodávejte. Po přípravě každé dávky baleni vždy pečlivě uzavřete a uložte na suchém a chladném místě. Obsah otevřeného balení spotřebujte do 4 týdnů.

zuzana vyletelova

skoro 2 roky trvalo, kym sa nas maly nasiel v umelom mlieku. sice je drahsie ako napr. sunar original resp. complex, ale nema po nom ziadne traviace tazkossti, vyrazky, nechut. a prospieva mu, co je h

kvalita
cena

zdroj dat: heureka.sk

Ajax loader