SUNAR Premium 1 HA (600g) - počiatočná dojčenské mlieko

SUNAR Premium 1 HA (600g) - počiatočná dojčenské mlieko

nedostupné
cena nebola stanovená

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: F002404 , EAN: 8592084405670

SUNAR Premium 1 HA (600g) - počiatočná dojčenské mlieko

SUNAR Premium 1 HA (600g) – počiatočná dojčenské mlieko

Dojčenská mliečna výživa pre deti od narodenia do 6 mesiacov Sunar premium HA je diamantom v hypoalergénny starostlivosť. Obsahuje unikátnu kombináciu látok prirodzene sa vyskytujúcich v materskom mlieku, ktoré sa významne podieľa na posilňovaní imunitného systému a celkovom pohodlie dieťaťa.

Popis:

Sunar premium HA 1 je určený pre výživu dojčiat od narodenia, pokiaľ nemôžu byť dojčené. Sunar premium HA 1 je určený pre diétny režim pri znižovaní rizika vzniku alergie na bielkovinu kravského mlieka. Obsahuje hydrolyzovanú bielkovinu, ktorá napomáha znižovať riziko vzniku alergie na bielkovinu kravského mlieka. Riziko vzniku alergií je zvýšené najmä u dojčiat, ktoré nemôžu byť dojčené a v ktorých rodine – najmä u rodičov či sourozenců- sa už alergia vyskytuje. Sunar premium HA 1 by nemal byť používaný v prípadoch, keď sa už u dojčaťa alergia na bielkovinu kravského mlieka prejavila, alebo pri jej liečbe. Pri výžive Sunar premium HA1 sa neodporúča podávať inú výživu obsahujúcu mliečne bielkoviny. Mierne horkastá chuť mlieka nie je na závadu. Je spôsobená obsahom hydrolyzovanej bielkoviny, ktorá je podstatou hypoalergénnych mliek. Spôsob prípravy: Starostlivo si umyte a osušte ruky. 1) Sterilizuje cumlík, fľašu a krúžok tak, že ich ponoríte do vriacej vody na 10 minút. 2) V inej nádobe prevarte dojčenskú vodu, ochlaďte ju na 40 ° C a vlejte požadované množstvo do fľaše (pozri tabuľku). 3) Naplňte odmerku vrchovato práškom, prebytok zarovnajte ostrím čistého noža a vsypte do fľaše požadovaný počet odmeriek (pozri tabuľku). Dobre zatvorte a pretrepte. 4) Pred podávaním dieťaťu si skontrolujte, že teplota mlieka nie je vyššia ako 37 až 40 ° C.

Prečo kúpiť Sunar Premium:

Sunar Premium sa vyznačuje jedinečným zložením, ktoré je inšpirované zložením materského mlieka.

Imunita – Vitamín A prispieva k správnej funkcii imunitného systému. Mozog – Kyselina alfa-linolénová patrí medzi omega 3 mastné kyseliny a prispieva k rozvoju mozgu. Poznávacie funkcie – Vitamín C zvyšuje vstrebávanie železa. Železo prispieva k rozvoju poznávacích funkcií u detí.

Zloženie:

Laktóza, rastlinné oleje (palmový, kokosový, repkový, slnečnicový, slnečnicový s vysokým obsahom kyseliny olejovej), hydrolyzovaná srvátková bielkovina (z mlieka), maltodextrín, prebiotická vláknina (galaktooligo­sacharidy), minerálne látky, emulgátor: estery mono- a di- glyceridov mastných kyselín s kyselinou citrónovou, sójový lecitín, olej z morských rias a húb, vitamíny, cholín, taurín, inositol, nukleotidy (CMP, UMP, AMP, GMP, IMP) L-karnitín. Obsahuje sójový lecitín. Uchovávanie: Skladujte v suchu pri teplote do 24 ° C a v dostatočnej vzdialenosti od tepelných zdrojov. Neskladujte v chladničke. Pre každé kŕmenie pripravujte vždy čerstvo namiešanú porciu. Nespotrebovanú porciu neuchovávajte a znova nepodávajte. Po príprave každej dávky balenie vždy starostlivo uzavrite a uložte na suchom a chladnom mieste. Obsah otvoreného balenia spotrebujte do 4 týždňov.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader