Sunar original 2 (500 g) - dojčenské mlieko

Sunar original 2 (500 g) - dojčenské mlieko

nedostupné
cena nebola stanovená

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: hero6316 , EAN: 8592084407834

Sunar original 2 (500 g) - dojčenské mlieko

Sunar original 2 (500 g) – dojčenské mlieko

Popis:

Sunar original 2 je výrobok pokračovacej dojčenskej mliečnej výživy s lahodnou mliečnou chuťou.

Návod na prípravu dojčenskej výživy

  1. Sterilizujte cumlík, fľašu a krúžok tak, že ich ponoríte do vriacej vody aspoň na 10 minút.
  2. V inej nádobe prevarte dojčenskú vodu, ochlaďte ju na 40 °C a vlejte požadované množstvo do fľaše(viď tabuľka Dávkovania).
  3. Naplňte odmerku vrchovato práškom, nadbytok zarovnajte hranou čistého noža a vsypte do fľaše požadovaný počet odmeriek (viď tabuľka Dávkovania). Dobre uzatvorte a pretrepte.
  4. Pred podávaním dieťaťu skontrolujte na ruke, že teplota mlieka nie je vyššia než 37 až 40 °C.

Tabuľka dávkovania:
Počet mliečnych dávok v jedálnom lístku klesá so zvyšujúcim sa počtom nemliečnych jedál. Pre zdravie dojčiat je dôležité správne dodržovanie návodu na prípravu. Na prípravu používajte len priloženú odmerku a nemeňte pomer prášku a vody.

vekdojčaťa počet mliečnych dávok na 24 hodín
6–8 mesiacov 5×200 ml pripraveného mlieka)
8–10 mesiacov 4×200 ml pripraveného mlieka
10–12 mesiacov min. 3×200 ml pripraveného mlieka

Príprava jednej dávky:
voda (ml) počet zarovnaných odmeriek veľkosť hotovej porcie (ml)
180 6 200
{caution: Dojčenie je pre novorodencov a dojčatá najlepším spôsobom výživy. Sunar original 2 nie je náhradou materského mlieka počas prvých šiestich mesiacov života. Rozhodnutie o zahájení podávania umelej výživy v prvých šiestich mesiacoch života by malo byť schválené ošetrujúcim lekárom alebo osobou kvalifikovanou v oblasti výživy, farmácie alebo starostlivosti o matku a dieťa v závislosti na individuálnom raste a vývojových potrebách konkrétneho dojčaťa.}

Uchovávanie:
Skladujte v suchu pri teplote do 24 °C a v dostatočnej vzdialenosti od tepelných zdrojov. Neskladujte v chladničke. Na každé kŕmenie pripravujte vždy čerstvo namiešanú porciu. Nespotrebovanú porciu neuchovávajte a znova nepodávajte. Po príprave každej dávky balenie vždy starostlivo uzatvorte a uložte na suchom a chladnom mieste. Obsah otvoreného balenia spotrebujte do 4 týždňov.

Detailné informácie:
Sunar Original 2 je určený na výživu dojčiat od ukončeného šiesteho mesiaca veku dieťaťa. Je určený predovšetkým na obdobie odstavovania dieťaťa alebo pre dojčatá, ktoré nemôžu byť dojčené. Tento Sunar bol vyvíjaný tak, aby zodpovedal výživovým požiadavkám dojčiat tejto vekovej kategórie. Je charakteristický tým, že obsahuje mliečny tuk, ktorý dodáva mlieku lahodnú mliečnu chuť a vôňu a vďaka tomu je deťmi veľmi dobre prijímaný. Všetky nutričné zložky sú zastúpené v požadovanom množstve a optimálnom pomere a zodpovedajú platnej legislatíve EU pre oblasť detskej výživy.

{tip: Po ukončenom dvanástom mesiaci veku dieťaťa odporúčame pokračovať sušenou mliečnou výživou Sunar original 3.}

Zloženie potraviny v suchom stave:
sušené plnotučné mlieko, laktóza, sušená demineralizovaná srvátková bielkovina, rastlinné oleje, maltodextrin, sušené odtučnené mlieko, minerálne látky, vitamíny (viď etiketa) taurin, cholin, emulgátor (sójový lecitín).

Priemerné nutričné hodnoty: v 100 g prášku: energia 2012 kJ (479 kCal), mliečne bielkoviny 10,6 g, sacharidy 61,2 g, tuky 21,3 g, vláknina 0 g, vitamíny a minerálne látky viď etiketa;
v 100 ml pripraveného mlieka: energia 283 kJ (68 KCal), mliečne bielkoviny 1,5 g, sacharidy 8,6 g; tuky 3 g; vláknina 0 g, vitamíny a minerálne látky viď etiketa.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader