Loading
Loading

SUNAR GRAVIMILK s príchuťou malina (300 g)

SUNAR GRAVIMILK s príchuťou malina (300 g)

nedostupné
cena nebola stanovená

Kód: F026404 , Dodávateľský kód: 45140120 , EAN: 8592084412845 , Značka: Gravimilk

Zobraziť celý popisok Schovať popisok

SUNAR GRAVIMILK s príchuťou malina (300 g)

Popis:

SUNAR GRAVIMILK s príchuťou maliny je unikátny mliečny nápoj, ktorý je ako jediný na trhu určený pre všetky fázy materstva. Teraz navyše s vylepšenou receptúrou, ktorá bola vyvinutá s mamičkami.

Vylepšená receptúra ​​Sunaru Gravimilk obsahuje optimálny pomer vitamínov, minerálnych látok a ďalších prospešných živín, ktoré priaznivo ovplyvňujú kvalitu materského mlieka. Vďaka spolupráci so samotnými mamičkami sme navyše jeho chuť vyladili tak, aby ste si vždy naozaj pochutnali na lahodnom mliečnom nápoji.

Vlastnosti:

  • Teraz navyše s vylepšenou receptúrou, ktorá bola vyvinutá s mamičkami.
  • Jeho vyvážené zloženie vitamínov, minerálov a ďalších potrebných živín ocenia ako ženy, ktoré sa pripravujú na počatie, tak aj tehotné a dojčiace mamičky.
  • Práve v týchto obdobiach je viac ako inokedy dôležité, aby ženy dbali na pravidelný prísun všetkých potrebných látok a psychickú i fyzickú pohodu
  • Jód, vápnik a železo
  • Kyselina listová

Zloženie:

sušené plnotučné mlieko 57%, glukóza, cukor, vitamíny [D3, E, K1, tiamín (vitamín B1), riboflavín (vitamín B2), B6, kyselina pteroylglutamová (listová), B12], minerálne látky (uhličitan vápenatý, uhličitan horečnatý, jodid draselný, síran železnatý), kyselina dokosahexaenová (DHA), vanilková aróma, maltodextrín, zahusťovadlo: guma guar, farbivo: prášok z červenej repy, prírodná malinová aróma. Bez lepku.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader