Loading
Loading

SUNAR GRAVIMILK s príchuťou čokoláda (300 g)

SUNAR GRAVIMILK s príchuťou čokoláda (300 g)

skladom
Cena 6,09 €

Kód: F026403 , Dodávateľský kód: 45130120 , EAN: 8592084412821 , Značka: Gravimilk

Zobraziť celý popisok Schovať popisok

SUNAR GRAVIMILK s príchuťou čokoláda (300 g)

Sunar Gravimilk s príchuťou čokolády je unikátny mliečny nápoj, ktorý je ako jediný na trhu určený pre všetky fázy materstva. Teraz navyše s vylepšenou receptúrou, ktorá bola vyvinutá s mamičkami.

Sunar Gravimilk s príchuťou čokolády je unikátny mliečny nápoj, ktorý je ako jediný na trhu určený pre všetky fázy materstva

Vylepšená receptúra ​​Sunaru Gravimilk obsahuje optimálny pomer vitamínov, minerálnych látok a ďalších prospešných živín, ktoré priaznivo ovplyvňujú kvalitu materského mlieka. Vďaka spolupráci so samotnými mamičkami sme navyše jeho chuť vyladili tak, aby ste si vždy naozaj pochutnali na lahodnom mliečnom nápoji.

Vlastnosti:

  • Teraz navyše s vylepšenou receptúrou, ktorá bola vyvinutá s mamičkami.
  • Jeho vyvážené zloženie vitamínov, minerálov a ďalších potrebných živín ocenia ako ženy, ktoré sa pripravujú na počatie, tak aj tehotné a dojčiace mamičky.
  • Práve v týchto obdobiach je viac ako inokedy dôležité, aby ženy dbali na pravidelný prísun všetkých potrebných látok a psychickú i fyzickú pohodu
  • Jód, vápnik a železo
  • Kyselina listová

Návod na prípravu:

Gravimilk sa pripraví ľahko a rýchlo jednoduchým pridaním vody. Na jednu dávku rozmiešajte 9–10 čajových lyžičiek prášku (42,5 g) v 230 ml pitnej vody o teplote 30–40 ° C. 3. Nápoj je možné podávať ako studený či teplý koktail a dochutiť ovocím.

Zloženie:

sušené plnotučné mlieko 56%, glukóza, cukor, kakaový prášok 7% (kakaový prášok so zníženým obsahom tuku, sójový lecitín), vitamíny [D3, E, K1, tiamín (vitamín B1), riboflavín (vitamín B2), B6, kyselina pteroylglutamová (kyselina listová), B12, C], minerálne látky (uhličitan vápenatý, uhličitan horečnatý, jodid draselný, síran železnatý), kyselina dokosahexaenová (DHA), maltodextrín, čokoládová aróma, zahusťovadlo: guarová guma. Bez lepku.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Mohlo by vás tiež zaujímať

Ajax loader