SUAVINEX Krém proti striám 400 ml

SUAVINEX Krém proti striám 400 ml

SUAVINEX Krém proti striám 400 ml

skladom

cena: 15,00 €

Kód: F010036 , EAN: 8426420006323

SUAVINEX KRÉM PROTI STRIÁM 400 ML

Popis:

Krém zabraňujúci vzniku strií o obsahu 400ml s praktickým dávkovačom.

Zlepšuje tón pleti a poskytuje väčšiu flexibilitu v rizikových situáciách, akými sú: tehotenstvo a chudnutie alebo naberanie na váhe a to vďaka kombinácii šípkového extraktu a Gotu Kola, obohatené o vitamíny E a F. Asian centllan zvyšuje elasticitu, olej zo šípovej ruže urýchľuje absorpčná schopnosť , indian Pennyworth pre prevenciu vzniku strií, hamamelis chráni a upokojuje kožu, preley tormentille pôsobí regeneračne, obsahuje kremík, ktorý je hlavnou zložkou spevňujúcou jemné kapiláry pokožky. Zvyšuje elasticitu!

Je vysoko vstrebateľný. Pre poskytnutie kompletnej starostlivosti a uchovanie elasticity, používajte krém Proti-striám niekoľkokrát denne podľa potreby pokožky. Príjemná vôňa obzvlášť pre mamičky, ktoré sú na vône v období tehotenstva citlivé.

Suavinex vyhovuje potrebám mamičiek, bez toho, aby zanedbával starosti žien. Vyvíja kozmetické prípravky, ktoré im napomôžu zachovať prirodzenú rovnováhu ich kože počas tehotenstva a v období po pôrode. Všetky produkty kozmetickej rady Suavinex sú zložené z prísad považovaných za hypoalergénne. Ich aktívne zložky sú prírodného pôvodu.

Vyrobené v rámci EÚ. Všetky výrobky sú bez BPA, klinicky testované a vyrobené španielskym farmaceutickým výrobcom.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader