SUAVINEX Gélový šampón s dávkovačom 400 ml

SUAVINEX Gélový šampón s dávkovačom 400 ml

SUAVINEX Gélový šampón s dávkovačom 400 ml

skladom

cena: 10,70 €

Kód: F010033 , EAN: 8426420800570

SUAVINEX GÉLOVÝ ŠAMPÓN s dávkovačom 400 ML

Popis:

GÉLOVÝ ŠAMPÓN Suavinex.

Čistí a napomáha uchovaniu prirodzeného kyslého povlaku na pokožke. Synded receptúra ​​(bez mydla) a pH 5,5. Neobsahuje mydlo, a preto čistí detskú pokožku aj vlasy veľmi jemne a šetrne. Obsahuje prírodné mastné nasýtené deriváty z kokosových orechov, ktoré napomáhajú prevencii proti vysúšaniu a podráždeniu.

Extrakt z harmančeka a bisabol sú známe zložky s tíšiacim efektom. Vďaka provitamínu B5 zanecháva vzhľad vlasov mäkšie, žiarivejšie a poddajnejšie. PH 5,5 napomáha vytvárať kyslý ochranný povlak na koži novorodencov.

POUŽITIE: Jemne vmasírujte do pokožky a vlasov do chvíle než sa vytvorí jemná pena a potom opláchnite dostatočným množstvom vody. Bez parabénov, bez ftalátov, BEZ SYNTETICKÝCH FARBÍV, BEZ Petrolina A BEZ Sodiu Laurylsulfátu. Klinicky testovaný. Určený len na vonkajšie použitie. KOZMETIKA PRE NOVORODENCA. Ochrana jemnej pokožky bábätiek je otázkou zdravia.

Keďže táto pokožka nie je ešte dostatočne zrelá, je veľmi zraniteľná a zatiaľ plne nevykonáva svoju ochrannú funkciu zabraňujúcu prienik mikroorganizmov. Suavinex prispôsobil zloženie tejto rady detskej kozmetiky veľmi jemným a citlivým pokožkám. Táto škála produktov zostavených odborníkmi z lekárskych a farmaceutických kruhov a podrobeným prísnym kontrolám tolerancie zaručuje účinnú a bezpečnú starostlivosť o pokožku bábätka. VŠETKY PRODUKTY Sú zložené z PRÍSAD POVAŽOVANÉ ZA HYPOALERGÉNNE. ICH AKTÍVNE ZLOŽKY sú prírodného pôvodu. Vyrobené v rámci EÚ.

Všetky výrobky sú bez BPA, klinicky testované a vyrobené španielskym farmaceutickým výrobcom.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader