SUAVINEX cumlík guľatá široké hrdlo / pomalý prietok 2 ks silikón

SUAVINEX cumlík guľatá široké hrdlo / pomalý prietok 2 ks silikón

nedostupné
cena nebola stanovená

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: F009921 , EAN: 8426420005647

SUAVINEX cumlík guľatá široké hrdlo / pomalý prietok 2 ks silikón

SUAVIENX cumlíky OKRÚHLA široké hrdlo / pomalý prietok 2 KS SILIKÓN

Popis:

Guľatá cumlík pomalý prietok silikón je určená pre bábätko od narodenia.

Odporúčaný vek: + 0měsíců. Balenie: 2Ks 0% BPA Materiál: silikón. Cumlík ideálne pre prvé dni života novorodenca.

Vyberte si cumlík pre svoje dieťatko! Zo širokej ponuky nájdete pre neho určite tú, vďaka ktorej mu bude chutiť. Pre tých, čo sa rozhodnú pre dokrmovanie alebo výhradne pre umelú výživu, je výber cumlíky na dojčenské fľaše veľmi dôležitý.

Cumlíky Suavinex sa prispôsobujú potrebám bábätka vo všetkých etapách jeho rastu. Ponúknite si z možností vybrať si veľkosť cumlíky podľa veku dieťaťa (iba orientačné označenie, každé dieťa má iný sací reflex) a tvaru anatomickú alebo guľatou cumlík.

U výrobkov Suavinex máte tiež možnosť voľby materiálu cumlíkov – latexové / silikónové. Podľa detských zubárov je kvalita a dizajn cumlíkov dokonalá pre správny vývoj poschodia. Cumlíky sú vyrobené z materiálov, ktoré napodobňujú ako svojou konzistenciou, tak pohybom materský prsník počas sania pri dojčení.

Vďaka ventilčekom umiestneným na jej hornej hrane napomáhajú predchádzať čkaniu a kolikám. Širokohrdlé cumlíky Suavinex sú kompatibilné so všetkými širokohrdlými fľašami značky Suavinex. Vyrobené v rámci EÚ. Všetky výrobky sú bez BPA, klinicky testované a vyrobené španielskym farmaceutickým výrobcom.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader