SUAVINEX Anatomická cumlík latex široké hrdlo s1 s - 2ks

SUAVINEX Anatomická cumlík latex široké hrdlo s1 s - 2ks

SUAVINEX Anatomická cumlík latex široké hrdlo s1 s - 2ks

skladom

cena: 4,30 €

Kód: F009909 , EAN: 8426420004947

SUAVINEX Anatomické cumlíky LATEX ŠIROKÉ HRDLO S1 S – 2KS

Popis:

Anatomické cumlíky LATEX ŠIROKÉ HRDLO S1 S.

Odporúčaný vek: 0–6mesiacov

Balenie: 2Ks 0% BPA Materiál: latex (prírodný materiál, ktorý je teplejší, pružnejší a farbou napodobňuje materskú bradavku) Vyberte si cumlík pre svoje dieťatko! Zo širokej ponuky nájdete pre neho určite tú, vďaka ktorej mu bude chutiť.

Pre tých, čo sa rozhodnú pre dokrmovanie alebo výhradne pre umelú výživu, je výber cumlíka na dojčenskej fľaši veľmi dôležitý. Cumlíky Suavinex sa prispôsobujú potrebám bábätka vo všetkých etapách jeho rastu. Vyberte si z možností veľkosť cumlíka podľa veku dieťaťa (iba orientačné označenie, každé dieťa má iný sací reflex) a tvar anatomický alebo guľatý cumlík.

U výrobkov Suavinex máte tiež možnosť voľby materiálov cumlíkov – latexové / silikónové. Podľa detských zubárov je kvalita a dizajn cumlíkov dokonalá pre správny vývoj podnebia. Cumlíky sú vyrobené z materiálov, ktoré napodobňujú ako svojou konzistenciou, tak pohybom materský prsník počas dojčenia. Vďaka ventilčekom umiestneným na jej hornej hrane napomáhajú predchádzať štikútaniu a kolikám.

Širokohrdlé cumlíky Suavinex sú kompatibilné so všetkými širokohrdlými fľašami značky Suavinex. Vyrobené v rámci EÚ. Všetky výrobky sú bez BPA, klinicky testované a vyrobené španielskym farmaceutickým výrobcom.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader