STOPKAŠEL sirup Dr. Weiss SWISS + selén 200 + 100ml NAVYŠE

STOPKAŠEL sirup Dr. Weiss SWISS + selén 200 + 100ml NAVYŠE

nedostupné
cena nebola stanovená

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: F005928 , EAN: 8594059735133

STOPKAŠEL sirup Dr. Weiss SWISS + selén 200 + 100ml NAVYŠE

STOPKAŠEL sirup Dr. Weiss SWISS + selén 200 + 100ml NAVYŠE

Popis:

(Min. 100 znakov, max. 254 znakov)

STOPKAŠEL sirup® obsahuje výnimočnú kombináciu 5 rastlinných extraktov HERBALIUM, oi. Skorocel, bosweliu a eukalyptus, ktoré uľavujú pri kašli a škrabanie v hrdle, upokojujú podráždený krk, hltan a hlasivky a obmedzujú tvorbu hlienu.

Pôsobenie / použitie:

(Uveďte spôsob užívania a pôsobenie prípravku.) STOPKAŠEL sirup® doplnok stravy obsahuje unikátnu zmes 5 bylinných extraktov HERBALIUM (skorocel, boswéllie, materina dúška, bazalka a eukalyptus) s násobným efektom pri prejavoch suchého a vlhkého kašľa: uľavuje pri kašli a škrabanie krku1,3,4,5,6 u­pokojuje podráždený krk, hltan a hlasivky1,3,4,5,6 ob­medzuje tvorbu hlenu2,5 pomáha pri nachlazení4,5,7 1liho-vodný extrakt skorocelu, 2vodný extrakt boswéllie, 3liho-vodný extrakt materinej dúšky, 4vodný extrakt bazalky, 5vodný extrakt eukalyptu, 6mentol, 7selen Sirup je vhodný pre alergikov, celiatikov a diabetikov (sladený fruktózou a sukralózou), môžu ho užívať tehotné a dojčiace ženy (obsahuje výber šetrných a bezpečných bylín).

Dávkovanie:

Dospelí 3 krát denne 1 polievkovú lyžicu (15 ml), deti 3-krát denne 1 čajovú lyžičku (5 ml). Účinok na sliznicu je vhodné podporiť krátkym kloktaním odporúčanej dávky sirupu. Sirup takto lepšie priľne a účinkuje na postihnuté sliznicu hltana, mäkkého podnebia a mandlí. Výrobok je určený pre deti od 3 rokov, po odporučení detského lekára od 1 roka.

Príznaky:

(Uveďte príznaky problémov, kvôli ktorým možno daný prípravok užiť. Informácie prevažne zodpovedajúce príbalové letáky.) STOPKAŠEL sirup® obsahuje jedinečnú kombináciu bylinných extraktov, ktorých účinok nastupuje podľa aktuálnej fázy kašľa. Sirup je teda vhodný ako na suchý, tak aj vlhký kašel.1,2,3,4,5,6,7

Zloženie prípravku:

Extrakt skorocelu (Plantago lanceolata) upokojuje dutinu ústnu a krk, poskytuje úľavu pre podráždený krk a hltan, má upokojujúce a priaznivé účinky na hlasivky.

Extrakt boswéllie (Boswellia serrata) pomáha pri podráždení a zdurenie sliznice, obmedzuje tvorbu hlienu. Extrakt materinej dúšky (Thymus serpyllum) upokojuje dutinu ústnu a krk, uľavuje od škrabanie v krku a hltanu, má upokojujúce a priaznivé účinky na hltan a hlasivky.

Extrakt bazalky (Ocimum basilicum) pomáha pri prechladnutí, uľavuje pri kašli a škrabanie v hrdle. Extrakt eukalyptu (Eucalyptus globulus) poskytuje úľavu pre dýchacie cesty, podporuje fyziologické funkcie dýchacieho systému, upokojuje krk, hltan a hlasivky. Info o firme: (napr. Kde zákazník získa bližšie info o prípravku)

Odborná poznámka:

(Rôzne upozornenia, kto nesmie užívať, kde uschovávať atď.)

Upozornenie: Ukladať mimo dosahu detí! Výrobok je určený pre deti od 3 rokov. Neodporúča sa užívať v prípade precitlivenosti na niektorú obsiahnutú zložku. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Obsahuje zvyškové množstvo alkoholu. Nadmerná konzumácia môže vyvolať laxatívne účinky.

Skladovanie: Skladujte v suchu a tme pri teplote 15–25 ° C. Chráňte pred priamym slnečným žiarením, mrazom a vysokými teplotami. Po otvorení uchovávajte v chlade a tme a spotrebujte najlepšie do 3 mesiacov.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader