STOPKAŠEL sirup Dr. Weiss PRE DETI 100 + 50ml NAVYŠE

STOPKAŠEL sirup Dr. Weiss PRE DETI 100 + 50ml NAVYŠE

nedostupné
cena nebola stanovená

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: F005929 , EAN: 8594059734648

STOPKAŠEL sirup Dr. Weiss PRE DETI 100 + 50ml NAVYŠE

STOPKAŠEL sirup Dr. Weiss PRE DETI 100 + 50ml NAVYŠE

Popis:

(Min. 100 znakov, max. 254 znakov)

STOPKAŠEL® sirup PRE DETI OD 1 ROKA obsahuje unikátnu účinnú kombináciu beta-glukánov a 5 bylinných extraktov HERBALICUM (skorocel, šípok, materina dúška, bazalka, slez) s násobným efektom na všetky druhy kašľa a posilnenie imunitného systému detí.

Pôsobenie / použitie:

(Uveďte spôsob užívania a pôsobenie prípravku.)

STOPKAŠEL® sirup PRE DETI bol vyvinutý špeciálne pre potreby detského organizmu, má výbornú chuť a je vhodný pre deti od 1 roka.

STOPKAŠEL® sirup PRE DETI obsahuje jedinečnú kombináciu bylinných extraktov, ktorých účinok nastupuje podľa aktuálnej fázy kašľa. Sirup je teda vhodný ako na suchý, tak aj vlhký kašeľ. (1,2,3,4,5,6) Ako jediný bylinný sirup obsahuje tiež unikátny beta-glukány.

STOPKAŠEL® sirup PRE DETI je vhodný pre alergikov, celiatikov a diabetikov (sladený fruktózou a sukralózou), môžu ho užívať tehotné a dojčiace ženy (obsahuje výber šetrných a bezpečných bylín).

Vysvetlivky: (1) skorocel, (2) šípka, (3) materina dúška, (4) bazalka, (5) slez maurský, (6) selén

Dávkovanie:

Na 10 kg telesnej hmotnosti sa užíva 2-krát denne 2,5 ml sirupu, najlepšie ráno po raňajkách a večer pred spaním. Po užití sa odporúča pol hodiny nejesť a nepiť. Dlhodobé užívanie prispieva k normálnej funkcii imunitného systému, preto sa odporúča pokračovať v užívaní tiež po odznení ťažkostí.

Príznaky:

(Uveďte príznaky problémov, kvôli ktorým možno daný prípravok užiť. Informácie prevažne zodpovedajúce príbalové letáky.)

STOPKAŠEL® sirup PRE DETI obsahuje unikátnu zmes 5 bylinných extraktov HERBALICUM a beta-glukánov, s násobným efektom pri prejavoch suchého a vlhkého kašľa a prechladnutia: uľavuje pri kašli a škrabanie krku (1,3,4,5,6) upokojuje podráždený krk, hltan a hlasivky (1,3,4,5) obmedzuje tvorbu hlienu (5) pomáha pri prechladnutí (2,4) posilňuje obranyschopnosť (1,2,6)

Vysvetlivky: (1) skorocel, (2) šípka, (3) materina dúška, (4) bazalka, (5) slez maurský, (6) selén

Zloženie prípravku:

Extrakt skorocelu (Plantago lanceolata) upokojuje dutinu ústnu a krk, poskytuje úľavu pre podráždený krk a hltan, má upokojujúce a priaznivé účinky na hlasivky.

Extrakt šípok (Fructus cynosbati) pomáha uľaviť od nachladnutia, podporuje prirodzenú obranyschopnosť organizmu, prispieva k dobrej fyzickej kondícii.

Extrakt materinej dúšky (Thymus serpyllum) upokojuje dutinu ústnu a krk, uľavuje od škrabanie v krku a hltanu, má upokojujúce a priaznivé účinky na hltan a hlasivky.

Extrakt bazalky (Ocimum basilicum) pomáha pri prechladnutí, uľavuje pri kašli a škrabanie v hrdle.   Extrakt slezu (Malva mauritiana) pomáha prírodnou cestou zmierniť kašeľ a pálenie v krku, podporuje vykašliavanie.

Selén prispieva k udržaniu normálnej funkcie imunitného systému a chráni bunky pred oxidatívnym stresom.

Info o firme: (napr. Kde zákazník získa bližšie info o prípravku)

V spolupráci so SWISS Pharmaceutical Investment vyrába Simply You Pharmaceuticals as, Roháčova 188/37, 130 00 Praha 3, ČR, EU

Odborná poznámka:

(Rôzne upozornenia, kto nesmie užívať, kde uschovávať atď.)

Upozornenie: Ukladať mimo dosahu detí! Výrobok je určený pre deti od 1 roka. Neodporúča sa užívať v prípade precitlivenosti na niektorú obsiahnutú zložku. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nadmerná konzumácia môže vyvolať laxatívne účinky. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Obsahuje zvyškové množstvo alkoholu.

Skladovanie: Skladujte v suchu a tme pri teplote 15–25 ° C. Chráňte pred priamym slnečným žiarením, mrazom a vysokými teplotami. Po otvorení uchovávajte v chlade a tme a spotrebujte najlepšie do 3 mesiacov.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader