STOPBACIL sirup Dr. Weiss SWISS 200 + 100ml NAVYŠE

STOPBACIL sirup Dr. Weiss SWISS 200 + 100ml NAVYŠE

nedostupné
cena nebola stanovená

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: F005927 , EAN: 8594059734037

STOPBACIL sirup Dr. Weiss SWISS 200 + 100ml NAVYŠE

STOPBACIL sirup Dr. Weiss SWISS 200 + 100ml NAVYŠE

Popis:

 (Min. 100 znakov, max. 254 znakov) STOPBACIL sirup obsahuje jedinečnú kombináciu 10 rastlinných extraktov ALPINIUM, ktoré niekoľkými navzájom sa podporujúcimi mechanizmy posilňujú imunitu (echinacea), pomáhajú pri kašli, škrabanie v krku a zahlienenie (skorocel) a povzbudzujú organizmus pri vyčerpaní (ženšen, schizandra).

Pôsobenie / použitie:

 (Uveďte spôsob užívania a pôsobenie prípravku.) STOPBACIL sirup doplnok stravy obsahuje unikátne účinné zloženie 10 bylinných extraktov ALPINIUM (echinacea, ženšen, schizandra, skorocel, svetlík, materina dúška, rebríček, bez, slez, nechtík) s komplexným účinkom pri prejavoch prechladnutia: pomáha pri kašli a ďalších príznakoch nachlazení1,2,3,4,5,­6 povzbudzuje organizmus pri únave a vyčerpání3,7 po­silňuje imunitu a urýchľuje rekonvalescen­ci1,2,3

1extrakt skorocelu kopijovitého, 2extrakt Echinacea purpurea, 3extrakt ženšenu sibírskeho, 4slézu maurského, 5řebříčku obyčajného, ​​6extrakt materinej dúšky úzkolistej, 7extrakt schizandry čínskej

Sirup je vhodný pre alergikov, celiatikov a diabetikov (sladený fruktózou a sukralózou), môžu ho užívať tehotné a dojčiace ženy (obsahuje výber šetrných a bezpečných bylín).

Dávkovanie:

Pre dosiahnutie intenzívneho účinku užívajú dospelí 3 krát denne 1 polievkovú lyžicu (15 ml), deti 4-krát denne 1 čajovú lyžičku (5 ml). S užívaním je vhodné začať hneď pri prvých príznakoch únavy, nachladnutie a slabosti. Pre posilnenie obranyschopnosti užívajú dospelí rovnaké množstvo 1-krát denne, deti 2krát denne, a to dlhodobo (aspoň 1–2 mesiace).

Príznaky:

(Uveďte príznaky problémov, kvôli ktorým možno daný prípravok užiť. Informácie prevažne zodpovedajúce príbalové letáky.) STOPBACIL sirup je vhodný pri oslabenom imunitnom systému1,2,3 pri stavoch vyčerpania, únavy, psychickej a fyzickej záťaži a stresu3,7.

Zloženie prípravku:

Extrakty echinacea a materinej dúšky (Echinacea purpurea, Thymus serpyllum) podporujú imunitu počas nachladnutia a uľavujú od škrabanie v krku a hltanu.

Extrakty sibírskeho ženšenu a rebríčka (Eleutherococcus senticosus, Achillea millefolium) posilňujú mentálnu a fyzickú výkonnosť pri slabosti, vyčerpaní a únave a počas rekonvalescencie.

Extrakty schizandry a bazy (Schisandra chinensis, Sambucus nigra) Schizandra je jedným z najznámejších adaptogénov, je nazývaná bylinou piatich chutí.

Extrakty skorocelu a slezu (Plantago lanceolata, Malva mauritiana) upokojujú ústnu dutinu a krk, poskytujú úľavu pre podráždený krk a hltan, majú upokojujúce a priaznivé účinky na hlasivky.

Extrakty svetlíka a nechtíka lekárskeho (Euphrasia rostkoviana, Calendula officinalis) sa hojne využívajú v ľudovom liečiteľstve už po stáročia. Info o firme: (napr. Kde zákazník získa bližšie info o prípravku)

Odborná poznámka:

(Rôzne upozornenia, kto nesmie užívať, kde uschovávať atď.) Upozornenie: Ukladať mimo dosahu detí! Výrobok je určený pre deti od 3 rokov. Neodporúča sa užívať v prípade precitlivenosti na niektorú obsiahnutú zložku. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Obsahuje zvyškové množstvo alkoholu.

Skladovanie: Skladujte v suchu a tme pri teplote 15–25 ° C. Chráňte pred priamym slnečným žiarením, mrazom a vysokými teplotami.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader