SPONTEX Express systém + Cif zadarmo

SPONTEX Express systém + Cif zadarmo

nedostupné
cena nebola stanovená

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: F005697 , EAN: 9001378012184

SPONTEX Express systém + Cif zadarmo

SPONTEX Express systém + Cif zadarmo

Popis:

Rýchly a jednoduchý upratovanie sa suchými rukami, oválny vedro s trecími vrúbkovanými stenami a efektívnym žmýkacím systémom zabudovanom v rukoväti, nie je potrebný žiadny pedál na žmýkanie, vďaka efektívnemu žmýkanie je možné používať na všetky typy podláh, vrátane drevených.

Veľmi jednoduché žmýkanie v niekoľkých krokoch:

  • 1. mop sa vložením do vedra automaticky zloží do tvaru U, kde sa namočí a špeciálny systém vrúbkov pomôže odstrániť nečistoty z náhrady.
  • 2. Po namočení mopu dajte mop do druhej časti, kde je žmýkací systém.
  • 3. Pomocou ťahu rukoväte hore a dole roztáčate mop a ten sa vyžmýka. Mieru vlhkosti ovplyvňujete dĺžkou žmýkanie.
  • 4. Po vyžmýkaniu položte mop na podlahu a pritiahnite tyč smerom k sebe, strany mopu sa uvoľní a môžete začať s upratovaním.

Žmýkanie je založené na rotačnom systéme, ktorý účinne vyžmýka mop za Vás a Vaše ruky tak zostanú úplne suché a čisté. Vaša podlaha dostane šetrnú, ale účinnú starostlivosť či už sa jedná o podlahu drevenú, plávajúce alebo z linolea. Mieru vlhkosti mopu si riadite sami, podľa dĺžky žmýkanie. Hlava mopu má náhradu z mikrovlákna, ktorá je tvorená z tisícky vlákien a to zaručuje intenzívnejší kontakt s podlahou. Upratovanie je účinné aj bez čistiacich prostriedkov. Materiál je vysoko absorpčný a pohlcuje nečistoty do svojej štruktúry. Náhraddu možno ľahko strhnú a vyprať v práčke.

Ľahkú manipuláciu s mopom umožňuje otočná hlava o 360 °, upratovanie je tak ľahký okolo nábytku, v rohoch a pod nábytkom.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader