SIMBA Cotoons Hudobne set 5ks

SIMBA Cotoons Hudobne set 5ks

skladom
Bežná cena: 18,40 €
akčná cena: 15,40 €

Kód: F006577 , EAN: 3032162113288

SIMBA Cotoons Hudobne set 5ks

SMOBY hudobné nástroje pre deti s obrázkami z obľúbeného seriálu detských hračiek Cotoons je set 5 kusov hračiek, vhodných pre najmenšie deti od 12 mesiacov.

  • Set hudobných nástrojov pre najmenšie deti obsahuje rúrku, harmoniku, hrkálky a perkusie, ktoré vydávajú milé zvuky, keď nimi dieťa trasie.
  • Je to unikátny set hračiek, ktorý pomáha deťom rozvíjať svoje motorické schopnosti, koordináciu, cit pre rytmus a tóny.
  • Nástroje sú vyrobené z kvalitného plastu v jemných farbách a oblých tvarov prispôsobené malým ručičkám detí.

Hračky sú prevedené v sviežich farbách zelenej, modrej a oranžovej farby s peknými obrázkami zo seriálu Cotoons, ktorý je veľmi obľúbený u malých detí. Jednotlivé detské hudobné nástroje majú oblé hrany a ľahko ich dieťa uchopí.

Sú bezpečné a kvalitné. Set detských hudobných nástrojov je dodávaný v praktickom darčekovom balení. Je to skvelý darček pre každé malé dieťa, s ktorým sa rado hrá dlhé hodiny.

O Smoby:

Francúzska skupina Smoby Majorette je špičkou francúzskeho trhu hračiek. Popredným hráčom je tiež v ďalších častiach EÚ a to aj v ČR. Spoločnosť ponúka široký sortiment kvalitných licencovaných hračiek už od roku 1948.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader