ROTHO® Vanička Pearlwhite Creme

ROTHO® Vanička Pearlwhite Creme

do 1 mesiaca
cena nebola stanovená

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: F014893 , EAN: 4250226003002

ROTHO® Vanička Pearlwhite Creme

ROTHO® Vanička Pearl White Creme

Popis:

Bella Bambina vanička Unikátny dizajn a pohodlie zažije Vaše dieťa s vaničkou od značky ROTHO®. Krásny dizajn s pohodlnou veľkosťou ponúkne rodičom väčšiu slobodu v pohybe paží a pohodlie pri kúpaní. Vanička ponúka perfektnú ergonómiu a bezpečnosť pre Vaše dieťa.

  • Unikátny dizajn, inovácie a pohodlia
  • Vhodné od narodenia
  • K dispozícii niekoľko variantov vaničiek
  • Vanička má 2 odkladacie miesta, napríklad pre

mydlo, hračku atď.

  • Vypúšťací zátku
  • Zariadenie pre vypúšťací hadicu
  • Vysoko kvalitný materiál zaisťujúci dlhú životnosť
  • Materiál: plast
  • Rozmery: cca 84,5 × 47 × 24,5 cm

Pre väčšiu bezpečnosť a pohodlie doporučujeme dokúpiť stojan na vaničku a vypúšťací hadicu. V ponuke je len vanička. Možno kombinovať s kolekciou Bella. V rovnakom dizajne si môžete kúpiť nočník, sedátko na záchod, kôš na plienky, umývadlo a stúpadlo.

Táto „Bella“ kolekcia vo veľkom štýle poskytuje rodičom komplexnú škálu kúpacích a hygienických potrieb pre deti. Ich výrobky majú ergonomické tvary sú bez rohov a hrán a tým zabezpečí väčšiu bezpečnosť dieťaťu. Výrobky zodpovedajú najnovšiemu stavu techniky a sú založené na premyslenej koncepcii, v ktorej boli požiadavky spotrebiteľov, pokiaľ ide o ergonómiu a manipulácie rozhodujúci.

UPOZORNENIE:

Hlavné riziko spojené s výrobkami je utopenie! Riziko u kúpacie vane a stojana na vaňu je utopenie a pád, kedy kúpacia vaňa pre dojčatá spadne zo stojana alebo opory! Aby sa zabránilo riziku obarenia horúcou vodou tečúcou z kohútika, musí opatrovateľ o dojčatá venovať pozornosť teplote vody a musí zabrániť kojenci prístupu ku kohútiku! Opatrovateľ musí byť stále s dieťaťom v kontakte a mať nad ním stály dozor! K utopenia môže dôjsť vo veľmi krátkom čase i vo veľmi plytkej vode (+ – 2 cm).

Predmet neposkytuje žiadnu ďalšiu ochranu proti nebezpečenstvám spojeným s vodou. Existujú prípady, keď pri používaní pomôcok na kúpanie došlo k utopeniu! Maximálna úroveň hladiny vody, kedy nemôže dôjsť k vniknutiu vody do úst dieťaťa je 0,5 cm! Obzvlášť zraniteľné sú deti od narodenia do 12 mesiacov! Kúpacie vane a stojany sa nesmie umiestňovať do vyvýšenej polohy za použitia predmetov, ako sú stoly, umývadlá, kuchynské linky, komody, skrine, a pod.! Pred každým použitím skontrolujte, či nie je výrobok poškodený! V opačnom prípade výrobok nepoužívajte. Odstráňte všetky obaly a časti slúžiace na upevnenie a preprave výrobku! Výrobok zostavuje len dospelá osoba! Testované podľa smerníc EÚ!

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader