ROTHO® Vanička na kúpanie Winnie The Pooh

ROTHO® Vanička na kúpanie Winnie The Pooh

nedostupné
Bežná cena: 58,30 €
akčná cena: 28,49 €

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: F014912 , EAN: 4250226027305

ROTHO® Vanička na kúpanie Winnie The Pooh

ROTHO® Vanička na kúpanie Winnie The Pooh

Popis:

Style vanička. Unikátny dizajn a pohodlie zažije Vaše dieťa s vaničkou od značky ROTHO®. Ergonomický dizajn s pohodlnou veľkosťou ponúkne rodičom väčšiu slobodu v pohybe paží a pohodlie pri kúpaní. Vanička ponúka perfektnú ergonómiu a bezpečnosť pre Vaše dieťa.  

  • Unikátny dizajn, inovácie a pohodlia
  • Vhodné od narodenia
  • K dispozícii niekoľko variantov vaničiek
  • Anti-Slip vo spodku vaničky
  • Perfektná ergonómia a bezpečnosť
  • Materiál: plast
  • Rozmery: 79 × 49,2 × 27,3 cm
  • Hmotnosť: 1,3 kg

  Pre väčšiu bezpečnosť doporučujeme dokúpiť vložku do vaničky, stojan na vaničku a vypúšťací hadicu. V ponuke je len vanička. Možno kombinovať s kolekciou Style. V rovnakom dizajne si môžete kúpiť nočník, sedátko na záchod, kôš na plienky a stúpadlo.   Táto „Štýl“ kolekcia vo veľkom štýle poskytuje rodičom komplexnú škálu kúpacích a hygienických potrieb pre deti. Ich výrobky majú ergonomické tvary sú bez rohov a hrán a tým zabezpečí väčšiu bezpečnosť dieťaťu. Výrobky zodpovedajú najnovšiemu stavu techniky a sú založené na premyslenej koncepcii, v ktorej boli požiadavky spotrebiteľov, pokiaľ ide o ergonómiu a manipulácie rozhodujúci.

UPOZORNENIE:

Hlavné riziko spojené s výrobkami je utopenie! Riziko u kúpacie vane a stojana na vaňu je utopenie a pád, kedy kúpacia vaňa pre dojčatá spadne zo stojana alebo opory! Aby sa zabránilo riziku obarenia horúcou vodou tečúcou z kohútika, musí opatrovateľ o dojčatá venovať pozornosť teplote vody a musí zabrániť kojenci prístupu ku kohútiku! Opatrovateľ musí byť stále s dieťaťom v kontakte a mať nad ním stály dozor! K utopenia môže dôjsť vo veľmi krátkom čase i vo veľmi plytkej vode (+ – 2 cm). Predmet neposkytuje žiadnu ďalšiu ochranu proti nebezpečenstvám spojeným s vodou. Existujú prípady, keď pri používaní pomôcok na kúpanie došlo k utopeniu! Maximálna úroveň hladiny vody, kedy nemôže dôjsť k vniknutiu vody do úst dieťaťa je 0,5 cm!

Obzvlášť zraniteľné sú deti od narodenia do 12 mesiacov! Kúpacie vane a stojany sa nesmie umiestňovať do vyvýšenej polohy za použitia predmetov, ako sú stoly, umývadlá, kuchynské linky, komody, skrine, a pod.! Pred každým použitím skontrolujte, či nie je výrobok poškodený! V opačnom prípade výrobok nepoužívajte. Odstráňte všetky obaly a časti slúžiace na upevnenie a preprave výrobku! Výrobok zostavuje len dospelá osoba! Testované podľa smerníc EÚ!

<iframe width = „560“ height = „315“ src = „https://www.y­outube.com/em­bed/DvJsubRVjD4“ frameborder = „0“ allowfullscreen> </ iframe>

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader