ROTHO® Teplomer do vody Mintgreen Pearl

ROTHO® Teplomer do vody Mintgreen Pearl

do 1 mesiaca
cena nebola stanovená

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: F014981 , EAN: 4250226032798

ROTHO® Teplomer do vody Mintgreen Pearl

ROTHO® Teplomer do vody Mint Green Pearl

Popis:

Teplomer do vody. Teplomer do vody je praktickou pomôckou pre mamičky. K výrobe boli použité úplne nezávadné materiály a farby zodpovedajúcich medzinárodným normám a predpisom. Vyrobené z vysoko odolnej umelej hmoty. Stupnica klasická ortuťová je uložená nižšie a tým chránená proti poškodeniu. Teplotné rozsahy kalt – studený, warm – teplý. Pozor na horúcu vodu, nemožno vyvárať. Pred kúpaním Vášho bábätka dbajte na nasledujúce upozornenie

Teplota vody by mala byť 36 ° C. Vždy premiešajte vodu pre rovnomerné rozloženie teploty vody. Ponorte teplomer do vody a po približne 2 minútach skontrolujte hodnotu teploty vody. Neodborné zaobchádzanie môže viesť k poškodeniu teplomeru a následným odchýlkam pri meraní. Zle zmeraná voda škodí Vášmu dieťaťu. Používajte preto teplomery.

  • Vhodné od narodenia
  • Teplomer do vody
  • K dispozícii 5 farebných variantov a motívov
  • Materiál: z vysoko odolného kvalitného plastu

V rovnakom dizajne možno kúpiť aj hrebienok s kefkou na vlásky. Táto kolekcia vo veľkom štýle poskytuje rodičom komplexnú škálu kúpacích a hygienických potrieb pre deti. Ich výrobky majú ergonomické tvary sú bez rohov a hrán a tým zabezpečí väčšiu bezpečnosť dieťaťu. Výrobky zodpovedajú najnovšiemu stavu techniky a sú založené na premyslenej koncepcii, v ktorej boli požiadavky spotrebiteľov, pokiaľ ide o ergonómiu a manipulácie rozhodujúci.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader