RÖMER Bočná ochrana Flexible SICT

RÖMER Bočná ochrana Flexible SICT

do 2 týždňov
cena: 46,90 €

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: F018090 , EAN: 4000984139846

RÖMER Bočná ochrana Flexible SICT

RÖMER Boční ochrana Flexible SICT

Popis:

Bočná ochrana Flexible SICT od značky Römer z Nemecka

Ochranný prvok proti bočnému nárazu SICT je teraz flexibilný a môžete ho premiestniť na tú stranu autosedačky, ktorá je najbližšie dverám. Umožnuje jednoduché použitie v rôznych automobiloch a tiež poskytuje viac priestoru spolucestujúcim.

Kompatibilný s: KIDFIX SL, KIDFIX SL SICT, KID II.

Vlastnosti:

  • Bočná ochrana
  • Kompatibilná s autosedačkami: Kidfix SL, Kidfix SL SICT, Kid II
  • Ochranný prvok proti bočnému nárazu
  • Flexibilná – možno prekladať na tú stranu, ktorá je najbližšie dverám

Technické parametre:

  • Materiál: Plast
  • Farba: White

O spoločnosti:

Spoločnosti Britax a Römer sú súčasťou jednej rodiny od roku 1978. Dnes sa tieto väzby ešte viac posilňujú. Ako jedna značka môže ešte viac pomáhať rodičom prežívať rodinný život naplno. Kladie dôraz na prvenstvo, priekopnícku spoluprácu, nepretržitý výskum. V spoločnosti Britax / Römer sa vždy posúvajú hranice – aby ste mohli prežívať rodinný život bez hraníc.

Spoločnosť Römer stavia na základoch presného nemeckého strojárstva a vychádza z jedinečných skúseností z práce pre automobilový priemysel. Vo svete bezpečnosti detí počas cestovania je tým, kto nastavuje latku kvality. V nezávislých testoch získava pravidelne vysoké hodnotenia za bezpečnosť a nemeckú kvalitu spracovania. Je dôkazom toho, že dokonalý design predstavuje skĺbenie krásy a funkčnosti. Táto značka dala svetu v oblasti vybavenia pre deti niekoľko patentovaných technológií, ktoré sa neskôr stali uznávaným štandardom. Patrí medzi ne napríklad aj dobre známy ISOFIX pre bezpečné a pohodlné upevnenie detských autosedačiek v automobiloch.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader