Loading
Loading

RÖMER Autosedačka First Class Plus (0-18 kg) – Blue Marble 2018

RÖMER Autosedačka First Class Plus (0-18 kg) – Blue Marble 2018

nedostupné
cena nebola stanovená

Kód: F052785 , EAN: 4000984183801 , Značka: Römer

Zobraziť celý popisok Schovať popisok

RÖMER Autosedačka First Class Plus (0-18 kg) – Blue Marble 2018

FIRST CLASS PLUS je autosedačka, ktorá rastie spolu s vaším dieťaťom. Umožňuje otočenie proti smeru jazdy až do 13 kg, bezpečné otočenie v smere jazdy od 9 do 18 kg a niekoľko naklápacích polôh pre zaistenie pohodlia pre spiaceho novorodenca a zvedavé batoľatá.

Charakteristika:

  • Predĺžená naklápacia poloha, orientácia proti smeru jazdy – najbezpečnejší spôsob cestovania
  • Integrovaná istota – systém napínania pásu CLICK & SAFE®
  • Špičková ochrana – ochrana proti bočnému nárazu, kvalitné polstrovanie pásov a systém riadenia náklonu
  • Vložka pre novorodencov
  • Od narodenia – 13 kg (≈ 12 – 15 mesiacov)

Niekoľko naklápacích polôh

Pohodlie vášho dieťaťa na cestách je nutnosťou. Práve preto bola táto autosedačka navrhnutá s niekoľkými naklápacími polohami, ktoré sa jednoducho nastavujú a zabezpečujú vášmu dieťaťu bezproblémovú ces­tu.

Vložka pre novorodenca

Navrhnutá špeciálne pre poskytnutie lepšej ochrany novorodencom. Vložka pre novorodenca, ktorá je súčasťou autosedačky, umožní pohodlnú a ergonomickú polohu poležiačky.

Systém CLICK & SAFE®

Nájsť tú správnu rovnováhu medzi príliš tesným a príliš voľným pripútaním dieťaťa v popruhoch môže byť ťažké, preto bol vyvinutý systém CLICK & SAFE®, ktorý umožňuje rodičom zistiť, kedy je dieťa správne pripútané. Pri potiahnutí nastavovacieho remienka pásov začujete cvaknutie, akonáhle bude vaše dieťa pripútané so správnou pevnosťou.

Kvalitné polstrovanie pásov

Kvalitne polstrované pásy zaistia pohodlie, obmedzia pohyb dieťaťa vpred v prípade čelného nárazu a poskytnú tiež dodatočnú ochranu krehkého krku dieťaťa. Pomáhajú tiež rovnomerne rozložiť sily na ramená a hruď dieťaťa v prípade čelného nárazu.

Hlboké ochranné bočnice

Mäkké, polstrované bočnice tvoria ochrannú vrstvu, ktorá pohlcuje silu bočného nárazu a znižuje tak riziko zranenia dieťaťa.

5-bodový bezpečnostný pás

5-bodový bezpečnostný pás je najbezpečnejším spôsobom pripútania vášho dieťaťa v autosedačke, pretože zabezpečí úplnú ochranu a stabilitu dieťaťa. V prípade nehody bezpečnostný pás rozloží silu nárazu na 5 bodov, dva na ramenách, dva na bedrách a jeden na spone medzi nohami. Pomáha tak chrániť vaše dieťa pred nárazom z akejkoľvek strany.

Rýchlo odnímateľný poťah

Počas cesty sa môže stať čokoľvek. Pitie sa môže vyliať a dieťa môže dostať nevoľnosť z pohybu. Práve preto je poťah autosedačky prateľný a ľahko odnímateľný bez nutnosti odstraňovať popruhy, aby ste mohli rýchlo vyriešiť problém a vrátiť sa na cestu.

Upevnenie v automobile

Römer ponúka väčšiu flexibilitu s možnosťou upevnenia vašej autosedačky k vlastnému 3-bodovému bezpečnostnému pásu integrovanému v aute. Táto možnosť je praktická, ak prenášate autosedačku do iných vozidiel, ktoré nemusia vždy mať ISOFIX. Vodidlá bezpečnostných pásov autosedačky vám pomôžu sedačku správne upevniť.

Rozmery a špecifikácie:

  • Hmotnosť autosedačky: 8.4 kg
  • Výška: 65 cm
  • Šírka: 45 cm
  • Hĺbka: 59 cm
  • Rozmery (V x Š x H): 65 × 45 × 59 cm

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader