REXONA deo spray Shower Clean 150ml (antiperspirant)

REXONA deo spray Shower Clean 150ml (antiperspirant) Akcia

REXONA deo spray Shower Clean 150ml (antiperspirant)

skladom

Bežná cena: 2,99 €
akčná cena: 2,20 €

Kód: F008787 , EAN: 8711600350212

REXONA deo spray Shower Clean 150ml (antiperspirant)

Popis:

Antiperspirant pôsobí 48 hod. S povznášajúci vôňou, s ktorou budete po celý deň cítiť, ako by ste sa práve osprchoval.

Detail korunuje celok, to vie dobre každý tvorca – od módneho návrhára po architekta. V súčasnom svete, v ktorom hrajú dôležitú úlohu efektivita a spoľahlivosť, sa tento posledný nevyhnutný detail volá Rexona.Rexona vás nezradí!

Rexona ponúka široký rad antiperspirantov pre ženy aj pre mužov a sú účinné po celých 24 hodín. Tieto výrobky zaručujú navyše extra ochranu vo chvíľach neočakávaných emócií, ktoré spôsobujú náhle vlny potenia. Obsahujú teraz nové unikátne zloženie, ktoré aktivuje extra ochranu práve vo chvíli, keď ju najviac potrebujete.

Vyskúšajte napríklad nové vylepšené guľôčkové antiperspiranty, ktoré sú navrhnuté tak, aby spĺňali vaše najvyššie požiadavky: majú ergonomický tvar obalu a spoľahlivý uzáver, nevysychajú, nezadrhávajú sa, netečú, sú vždy pripravené na použitie. Ich inovované zloženie urýchľuje zasychanie na pokožke a zabraňuje lepivému, vlhkému pocitu. Použitie guľôčkového antiperspirantu je celkovo pohodlnejšie a príjemnejšie.

Telový dezodorant na pokožku aplikujte zo vzdialenosti 20cm. Zabrániť kontaktu s očami, neaplikovať na podráždenú pokožku alebo poškodenú kožu. Ukladať mimo dosahu detí. Vysoko horľavá látka. Nádoba je pod tlakom. Nevystavujte slnečnému žiareniu a teplotám nad 50 ° C. Ani prázdny obal neprerážajte a nehádžte do ohňa. Nefajčite počas použitia a krátko po ňom. Neobsahuje freóny.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader