Loading
Loading

REER Zámok magnetický na dvierka 4ks

REER Zámok magnetický na dvierka 4ks

skladom
Cena 30,95 €

Kód: F155949 , Dodávateľský kód: 51020 , EAN: 4013283510209 , Značka: Reer

REER Zámok magnetický na dvierka 4ks

Spoľahlivo uzamkne skrinky a zásuvky a chráni tak deti pred prípadným nebezpečenstvom.

Deti obzvlášť zaujíma, čo sa skrýva v skrinkách a zásuvkách. Akonáhle sa naučí liezť a chodiť, ihneď siahajú po madlách a dostávajú sa im do rúk veci, ktoré do nich nepatrí. Ich zvedavosť ich ženie k objavovaniu svojho okolia a ťažko ich pred ich nutkaním spoznávať svet okolo seba niečo v bezpečí. Nebezpečné predmety, ako sú nože alebo lieky sa ľahko môžu ocitnúť v ich rukách. Ochráňte vášho milovaného potomka pred nebezpečným obsahom skriniek a zásuviek pomocou magnetického zámku od spoločnosti reer.

Jednoduchá a rýchla montáž Tento zámok sa vyznačuje jednoduchou a rýchlou inštaláciou bez nutnosti prácneho merania, označovanie a nastavovanie jednotlivých častí. Obe časti zámku stačí iba spojiť pomocou pripevňovacie svorky a pripevniť k príslušnému nábytku.

Odomknutie je možné len magnetickým kľúčom Na rozdiel od bežných zámkov, pri ktorých je potrebné nechať dvierka mierne pootvorené, s týmto magnetickým zámkom zostávajú dvierka a zásuvky úplne zatvorené a to kým je neotvoríte pomocou magnetického kľúča. Tento odomykací mechanizmus umožňuje dlhšiu dobu používania aj pre staršie deti.

Magnetický držiak pre uschovanie kľúča Pomocou priloženého držiaku možno magnetický kľúč pre odomykanie zámku umiestniť napr. Na stenu nad uzamknutú skrinkou. Vďaka dodávanej lepiace podložke je jeho pripevnenie a zložení veľmi jednoduché.

Univerzálne použitie na skrinky a zásuvky Keďže možno zámok pripevniť na vnútornú stranu dvierok a do zásuviek, nijako svojou prítomnosťou nenarušuje vzhľad vaše domova.

Vlastnosti:. {Color: # 168ecb}

  • obzvlášť odolné voči deťom – odomknutie je možné iba so špeciálnym magnetickým kľúčom
  • jednoduchá a rýchla montáž (možnosť prilepenia alebo privŕtanie)
  • vrátane držiaku pre bezpečné odloženie magnetického kľúča
  • vhodné pre zásuvky a dvierka s hrúbkou až do cca 30 mm

Farba: Bill

Materiál: plast

Obsah balenia: 4 kusy vr. kľúče

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Mohlo by vás tiež zaujímať

Ajax loader