PLAYMOBIL Prenosný vodný kútik v ZOO (1.2.3.)

PLAYMOBIL Prenosný vodný kútik v ZOO (1.2.3.)

nedostupné
cena nebola stanovená

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: F006408 , EAN: 4008789067920

PLAYMOBIL Prenosný vodný kútik v ZOO (1.2.3.)

Playmobil Prenosný vodný kútik v ZOO (1.2.3.)

Popis:

Playmobil vám prináša zábavné vodné hrátky v ľahko prenosnom kufríku. Kufrík poskytuje úžasný vodné kútik a ohradu zo ZOO, ktoré si môžu deti vziať kamkoľvek so sebou a užijú si veľa zábavy pri hre s vodnými aj suchozemskými zvieratkami.

Naklonením kvety je možné rozpohybovať vodný tok.

Rozmer balenia a špecifikácie:

Balenie obsahuje kufírek o šírke 42 cm, 2 figúrky s výškou 7 cm a 5,5 cm, 4 zvieratká, rybku a ďalšie (celkom 17 dielikov).

Produkt je vyrobený z kvalitného a nezávadného materiálu a je vhodný pre deti od 18 mesiacov. Hračky od Playmobil sú bezpečné, kreatívne, farebné a plné fantázie.

Konštrukcia:

Dve polovice kufríka sa posunú k sebe a vytvorí krajinu tým, že sa do seba zaháknu.

Podľa vlastného uváženia sa dá zelená polka kufra otočiť vonkajšou stranou nadol a zaháknuÈ do modrej polovičky kufra, takže zelená polovica slúži ako veľký vodný bazén. Ryba mrož vie plávať.

Obidve celkom otočné koruny stromov sa dajú nastaviť tak, že voda steká z jednej koruny do druhej a následne do kvety. Od istého množstva vody sa kvetina ohne a voda vytečie do muldy a ďalej do oboch bazénikov. Po vyprázdnení sa kvetina zase narovná. Prevoz: Modrá polovica kufra má rám, do ktorého sa dajú dať všetky dodané diely. Následne sa na modrú polku zatlačí modrá polka kufra. Potom sa dá kufor chytiť za ucho a prenášať.

Hlavné vlastnosti:

Svojou všestrannosťou pomáhajú deťom v ich rozvoji. Sú absolútne hygienické, ľahko umývateľné, nepúšťajú farbu.   Pre deti od 18 mesiacov. Rozmery: 50 × 41 × 21 cm. Materiál: Umelá hmota.

Playmobil 1.2.3:

Playmobil 1.2.3 je bezpečný, bez hrán, farebný a plný fantázie. Svojou všestrannosťou pomáha deťom v ich rozvoji. Neobsahuje malé diely, ktoré by deti mohli prehltnúť. Hračky sú absolútne hygienické, ľahko umývateľné, nepúšťajú farbu. Pre deti od 18 mesiacov.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader