PLASMON Cestoviny pšeničné Chioccioline slimáčiky 340 g, 6m+

Kód produktu: F157899 Dodávateľský kód: 70321100

Bežná cena

3,49 €
Cena za 100 g: 1,03 €
Sledovať cenu a dostupnosť

Značka:

PLASMON Cestoviny pšeničné Chioccioline slimáčiky 340 g, 6m+

Značka:

Výrobky značky Plasmon sa vyrábajú v Taliansku podľa jedinečných receptúr, pričom pôvod každej zložky je overiteľný podľa normy Oasi nella Crescita®. Všetci pestovatelia a dodávatelia majú prísne pravidlá chovu a pestovania, ktoré sa pravidelne kontrolujú. V našich výrobkoch preto nájdete len tie najkvalitnejšie zložky. Dbáme na to, aby bola výživa vášho dieťaťa predovšetkým zdravá a vyvážená, ale aj dostatočne pestrá. Preto v našich výrobkoch nájdete mnoho variantov a príchutí, ktoré vášmu malému labužníkovi predstavia celý rad nových chutí a textúr. Všetko bez pridaných konzervačných látok a umelých farbív. Značka Plasmon má viac ako 120 rokov skúseností v oblasti dojčenskej výživy a je hrdá na prvotriednu kvalitu a skvelú chuť, aby dokonale uspokojila všetky nutričné potreby vašich malých stravníkov. Vďaka tomu je v Taliansku už mnoho rokov jednotkou v oblasti detskej výživy.

Cestoviny Plasmon Chioccioline sú na rozdiel od štandardných cestovín pripravené tak, aby spĺňali všetky potreby vášho dieťaťa. Obsahujú len tie najkvalitnejšie ingrediencie s vysledovateľným pôvodom a veľmi prísnou kontrolou kvality a vďaka svojej malej veľkosti a mäkkej konzistencii sa veľmi ľahko prehĺtajú a sú ideálne pri prerezávaní prvých zúbkov, takže sú ideálne na prípravu prvých gurmánskych jedál a zavádzanie nových chutí a textúr. Mamičky ocenia veľmi rýchlu prípravu – sú hotové už za 4 minúty. Vyrábajú sa v Taliansku podľa 100 % prírodnej receptúry z talianskej múky. Okrem toho obsahujú vápnik a vitamín B. Vhodné od 6 mesiacov, ak pediater neodporučí inak.

Návod na prípravu:

  1. Na prípravu jedla pridajte 2 polievkové lyžice cestovín do vriaceho vývaru (200/250 ml) a varte 4 minúty.
  2. Ak ju chcete pripraviť suchú, varte ju 4 minúty v 500 ml vriacej vody a dobre ju sceďte.

Zloženie: Pšeničná múka (99,5 %), uhličitan vápenatý, fumarát železa, niacín, riboflavín, vitamín B6, tiamín. Alergény sú uvedené tučným písmom. Môže obsahovať stopy sóje, mlieka, vlčieho bôbu a vajec. OBSAHUJE LEPOK. Skladujte na suchom mieste mimo dosahu zdrojov tepla.

  • Zloženie a tvar podľa potrieb dieťaťa.
  • Zdroj vápnika a vitamínu B
  • Ideálne na prípravu prvých jedál
  • Vhodné pri prerezávaní prvých zúbkov
  • Vyrobené v Taliansku z osvedčených ingrediencií
  • Pôvod všetkých surovín nájdete na plasmon.it/filiera