PLASMON Sušienky Primi mesi Biberon 450g

PLASMON Sušienky Primi mesi Biberon 450g

nedostupné
cena nebola stanovená

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: plasmon7270 , EAN: 8001040025406

PLASMON Sušienky Primi mesi Biberon 450g

Plasmon Sušienky Primi mesi Biberon 450g

Popis:

popis_tovaru"""""""">

Vhodné od ukončeného 4. mesiaca* veku dieťaťa. (obsahuje lepok)

• zdroj minerálnych látok a vitamínov
• malé a ľahko rozpustné
• delikátna chuť 

• ideálny tvar sušienky pre dobré držanie

Vďaka špeciálnemu zloženiu sú sušienky bohaté na cenné živiny. Špeciálny výrobný proces zaisťuje, že sušienky sú výborne rozpustné a rozpúšťajú sa až 7× rýchlejšie ako klasické sušienky Plasmon. Vzhľadom na svoju malú veľkosť sa dobre dávkujú do dojčenskej fľaše. Neobsahujú vajcia.

Ide o produkt vyrobený v súlade s prísnymi pravidlami Oasi® Plasmon, ktoré zaisťujú tú najvyššiu kvalitu aj vďaka vybraným poliam, ktoré sú ďaleko od potenciálnych zdrojov znečistenia, ako aj tým, že všetky suroviny sú starostlivo vyberané a dôkladne kontrolované. Sušienky sú zdrojom dôležitých minerálnych látok (vápnik, fosfor, železo) a vitamínov (B1, B2, B6 a PP). Neobsahujú žiadne farbivá, konzervačné látky ani stužené tuky presne tak, ako je zákonom stanovené pre výživu detí do troch rokov.

Príprava: 

Do dojčenskej fľaše s mliekom vložte dve alebo viacej sušienok a zatraste. Sušienky sa okamžite rozpustia. Skladujte na suchom mieste, ďaleko od zdrojov tepla.

Zloženie: Pšeničná múka, cukor, rastlinný olej, pšeničná múka diastatická (6.5%), ryžová múka, sušené odstredené mlieko, sladovnícky jačmeň, kypriaci látky (hydrogénuhličitan amonný, hydrogénuhličitan sodný, difosforečnan disodný), minerálne látky, vitamíny, aróma. Obsahuje mlieko a lepek. Neobsahuje vajcia. 
*Pokiaľ detský lekár neurčí inak
Ekologický produkt: Ano
Od ukončeného : 4. měsíce
Hmotnost: 300g (4 × 75g)
Bez lepku: Ne
Bez mléka: Ne
Bez vajec: Ano

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader