PLASMON Sušienky Primi mesi Biberon 450g

PLASMON Sušienky Primi mesi Biberon 450g Darček

PLASMON Sušienky Primi mesi Biberon 450g

nedostupné

cena: 5,40 €

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: plasmon7270 , EAN: 8001040025406

Plasmon Sušienky Primi mesi Biberon 450g

Popis:

popis_tovaru"""""""">

Vhodné od ukončeného 4. mesiaca* veku dieťaťa. (obsahuje lepok)

• zdroj minerálnych látok a vitamínov
• malé a ľahko rozpustné
• delikátna chuť 

• ideálny tvar sušienky pre dobré držanie

Vďaka špeciálnemu zloženiu sú sušienky bohaté na cenné živiny. Špeciálny výrobný proces zaisťuje, že sušienky sú výborne rozpustné a rozpúšťajú sa až 7× rýchlejšie ako klasické sušienky Plasmon. Vzhľadom na svoju malú veľkosť sa dobre dávkujú do dojčenskej fľaše. Neobsahujú vajcia.

Ide o produkt vyrobený v súlade s prísnymi pravidlami Oasi® Plasmon, ktoré zaisťujú tú najvyššiu kvalitu aj vďaka vybraným poliam, ktoré sú ďaleko od potenciálnych zdrojov znečistenia, ako aj tým, že všetky suroviny sú starostlivo vyberané a dôkladne kontrolované. Sušienky sú zdrojom dôležitých minerálnych látok (vápnik, fosfor, železo) a vitamínov (B1, B2, B6 a PP). Neobsahujú žiadne farbivá, konzervačné látky ani stužené tuky presne tak, ako je zákonom stanovené pre výživu detí do troch rokov.

Príprava: 

Do dojčenskej fľaše s mliekom vložte dve alebo viacej sušienok a zatraste. Sušienky sa okamžite rozpustia. Skladujte na suchom mieste, ďaleko od zdrojov tepla.

Zloženie: Pšeničná múka, cukor, rastlinný olej, pšeničná múka diastatická (6.5%), ryžová múka, sušené odstredené mlieko, sladovnícky jačmeň, kypriaci látky (hydrogénuhličitan amonný, hydrogénuhličitan sodný, difosforečnan disodný), minerálne látky, vitamíny, aróma. Obsahuje mlieko a lepek. Neobsahuje vajcia. 
*Pokiaľ detský lekár neurčí inak
Ekologický produkt: Ano
Od ukončeného : 4. měsíce
Hmotnost: 300g (4 × 75g)
Bez lepku: Ne
Bez mléka: Ne
Bez vajec: Ano

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader