PLASMON Detské cestoviny La Fattoria – zvířátka, 340 g, HIT MĚSÍCE

PLASMON Detské cestoviny La Fattoria – zvířátka, 340 g, HIT MĚSÍCE

nedostupné
cena nebola stanovená

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: F018570 , EAN: 8001040101483

PLASMON Detské cestoviny La Fattoria – zvířátka, 340 g, HIT MĚSÍCE

PLASMON Detské cestoviny La Fattoria – zvieratká, 340g, HIT MESIACA

Popis:

Detské cestoviny sú vhodné pre deti od ukončeného 10. mesiaca. Fattoria Plasmon sú cestoviny v tvare zvieratiek. Sú mäkké a ľahko stráviteľné. Sú vyrobené z kombinácie tvrdej a mäkkej pšenice, vďaka čomu umožňujú ľahší prechod na tvarovo veľké cestoviny určené pre dospelých. Sú obohatené o vápnik, železo a vitamíny skupiny B (B1, B2, B3, B6). Cestoviny neobsahujú žiadne farbivá ani konzervačné látky presne tak, ako je zákonom stanovené pre výživu detí do troch rokov.

Skladovanie:

Skladujte a uchovávajte pri teplote: + 10 ° C až + 25 ° C na suchom mieste ďaleko od zdrojov tepla.

Návod na použitie:

Priveďte do varu 500 ml vody. Vložte 2 až 3 lyžice cestovín, varte 9 minút a sceďte. Pridajte ďalšie ingrediencie podľa vami zvoleného receptu. Na záver môžete pridať lyžičku extra panenského olivového oleja. Jedna polievková lyžica cestovín zodpovedá približne 12 gramom. Dávkovanie je orientačné a môže sa líšiť od veku a chuti dieťaťa.

Zloženie:

Tvrdá pšenica 49,8%, pšeničná múka 49,7%, minerálne látky (vápnik, železo), vitamíny (B1, B2, B3, B6). Obsahuje lepok. Môže obsahovať stopy mlieka, lupinu (vlčí bôb) a vajec. Hmotnosť obsahu: 340g

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader