Plan Toys Rapkáč

Plan Toys Rapkáč

nedostupné
cena nebola stanovená

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: F004357 , EAN: 8854740064134

Plan Toys Rapkáč

Plan Toys Rapkáč

Popis:

Pohybom oboch rúk striedavo hore a dolu vytvorí farebné časti nástroja rôzne rachtací, Klapač zvuky. Vhodné pre deti od 19 mesiacov. PLAN TOYS

Plan Toys je už 30 rokov úspešne fungujúca firma v obore výroby vysoko kvalitných ekologických hračiek.

**Firma vznikla **v roku 1981 na juhu Thajska a v tejto oblasti funguje dodnes. Vo svojej produkcii využíva drevo z kaučukovníkové, ktoré už neprodukujú latexové mlieko. Spoločnosť toto drevo vykupuje od farmárov, pre ktoré už nemá žiadnu hodnotu, ale tiež dbá na to, aby boli opätovne vysadené stromy nové. Práve použitím týchto stromov, je výroba trvalo udržateľná, ekologická a navyše z vysoko kvalitného materiálu. Výrobný proces je navrhnutý tak, aby sa za využitia solárnej energie a biomasy maximálne šetrila energia a nedochádzalo k žiadnej produkcii odpadu.

PlanToys používa vo svojej výrobe hračiek lepidlo bez formaldehydov a farby na vodnej báze, ktoré sú bezpečné, bez olova a iných ťažkých kovov. Pre obaly a tlačené materiály sa využíva recyklovaný papier. Hračky majú certifikát FSC (pre ekologicky šetrné, sociálne prospešné a ekonomicky životaschopné obhospodarovanie lesov) a ISO 9001 (pre vysokú kvalitu produktov) a 14001 (manažment životného prostredia).

Firma získala akreditáciu o sociálnej zodpovednosti (OHSAS 18001), čo vypovedá o perfektnom vzťahu k zamestnancom a vytváraní bezpečného a zdravého pracovného prostredia. Firma zamestnáva okrem iného aj osoby so zdravotným postihnutím, pravidelne sponzoruje mnoho aktivít pre deti, ako sú detské kluby, ihriská, knižnice a herne, ale dokonca aj spolupracuje s mamičkami detí s rôznym postihnutím a spolu s nimi vytvára hračky, ktoré môžu týmto deťom pomôcť .

Hračky od PlanToys podporujú hru, kreatívne myseľ a učia deti o svete okolo nás. O ich úspechu vypovedajú tiež desiatky ocenení z celého sveta.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Rapkáč Plan Toys

Rapkáč Plan Toys určite zaujme každého na prvý pohľad. A vlastne aj na druhý. Je krásne farebný a nápadito vyrobený. Celá hračka je veľmi pekne a kvalitne spracovaná až do posledného detailu. Skladá sa z dvoch držadiel, ktoré sú vo farbe prírodného dreva, a ôsmich drevených doštičiek základných farieb od červenej cez žltú a zelenú až po modrú. Z každej farby sú použité 2 odtiene. Výrobca uvádza, že hračka je vhodná pre deti od 19 mesiacov, ale ocenia ju určite aj mladšie deti. Zobrazit celou recenzi

Ajax loader