PLAN TOYS PLAN TOYS Sada na výrobu mesta z modelíny

PLAN TOYS PLAN TOYS Sada na výrobu mesta z modelíny

nedostupné
cena nebola stanovená

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: F004368 , EAN: 8854740056993

PLAN TOYS PLAN TOYS Sada na výrobu mesta z modelíny

Plan Toys Plan Toys Sada na výrobu mesta z plastelíny

Popis:

Vytvorte si vlastné mesto z modelíny za pomoci tajte sady! Sada obsahuje formičky na výrobu áut, strie, ciest. Súčasti sady je jeden valček s Lisou na cesty, dver formičky, ktore možné použiť buď na výrob striech domov, Zaregistruj sa alebo áut, 3 podvozky s Koliesko, dver formičky na výrobu strechy a jedna rezačka. Plastelína nie je Súčasti sady! Vhodné pre deti od 3 rokov. PLAN TOYS

Plan Toys je už 30 rokov Klub uspesne fungujúca firma v odbore výroby vysoko kvalitných ekologických hračiek.

**Firma vznikla **v roku 1981 na juhu Thajska a v tajte oblasti funguje dodnes. Vo svojej produkciám zhodnotiť drevo z kaučukovníkové, ktore uz neprodukujú latexové mlieko. Spoločnosť toto drevo vykupuje od farmárov, pre ktore už nemá ziadne hodnotu, ale tiez dbá na to, aby bolí Opätovné vysadené stromy nové. Práve použitím tychto stromov, je výroba trvalo udržateľná, ekologická a navyše z vysoko kvalitného materiálu. Výrobný proces je navrhnutý tak, aby sa za využitím solárnej energie a biomasy maximálne šetrili energiou a nedochádzalo k žiadnej produkciám odpadu.

PlanToys používa vo svojej vyrobe Parfemy lepidlo bez Formaldehydové a farby na vodnej bázy, ktore ŠÚ bezpečné, bez olova a inych ťažkých kovov. Pre obaly a extrudované materiály sa využíva recyklovaný papier. Hračky maju certifikát FSC (pre ekologicky šetrné, sociálne prospešné a ekonomicky životaschopné obhospodarovaním lesov) a ISO 9001 (pre vysokú kvalitu produktov) a 14001 (manažment životného prostredím).

Firma získala akreditácii o Sociálnej ZODPOVEDNOSTI (OHSAS 18001), ČO výpoveďou o perfektnom vzťahu k zamestnancom a vytvárané bezpečného a zdravého PRACOVNÉHO prostrediami. Firma zamestnáva okrom ineho ai osoby VUR zdravotným postihnutím, pravidelne sponzoruje mnoho aktivít pre deti, Ako ŠÚ detské kluby, ihriská, knižnice a herňu, ale dokonca aj spolupracuje s mamkou detí s rôznym postihnutím a spolu s nimi vytvára hračky, ktore mozu tymto deťom pomoct .

Hračky od PlanToys Podporujte hru, kreatívne mysel a učia deti o svete okolo nás. O ich úspechu vypovedajú tiez desiatky ocenení z celého sveta.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader