Loading
Loading

PERVIN/PERLAN 200ks (42x48cm)

PERVIN/PERLAN 200ks (42x48cm)

skladom
cena: 20,59 €

Kód: perlan4613 , EAN: 8595241722016 , Značka: Perlan

Zobraziť celý popisok Schovať popisok

PERVIN/PERLAN 200ks (42x48cm)

Pervin / Perlan bol koncom 70. rokov minulého storočia vyvinutý primárne pre použitie v zdravotníctve, preto neprekvapí, že aj dnes polovica všetkej výroby Pervin / Perlan práve do zdravotníctva smeruje. Na zdravotnícke účely sa ako ideálne, v rámci pomeru cena / kvalita, stala gramáž 45 g / m2.

Pervin / Perlan sa pre zdravotníctvo vyrába ako v klasickej verzii bez perforácie čo je tento výrobok, tak vo verzii WP s nepriepustnou vrstvou poddajného laminátu, ktorý je umiestnený na rube textílie. Pervin / Perlan a Pervin / Perlan WP má atest pre priamy styk s pokožkou a má certifikát CE.

Pre zdravotníctvo sa Pervin / Perlan vyrába vo veľmi širokej škále rozmerov a výrobkov. Používa sa najčastejšie ako rôzne hygienické podložky pod pacientov, utierky, uteráky, podbradníky, predložky, žinky atď. Okrem verzie s nepriepustnou úpravou sa pre zdravotníctvo vyrába aj v rolovanom prevedení.

Netkané textílie v poslednej dobe v našom živote stále viac nahrádzajú klasické textílie vo všetkých odvetviach, kde sa kladie veľký dôraz na hygienickú nezávadnosť a ľahkú ekologickú likvidáciu. Hlavnými prednosťami netkanej textílie Pervin / Perlan sú:

Vlastnosti:

  • vysoká úžitková hodnota
  • nízka cena
  • hygienická nezávadnosť
  • príjemný dotyk
  • pevnosť a odolnosť proti oderu
  • mimoriadna savosť (cca 10-násobok vlastnej hmotnosti)
  • pri použití na filtráciu rýchla prietočnosť a vysoká čistota výstupného média

Balenie obsahuje: 200 kusov s rozmermi 0,42 × 0,48 m

Detailné informácie:

Perlan je netkaná textília s atestom pre styk s detskou pokožkou. Je hojne využívaný v českom zdravotníctve. Bez toho, aby sa poškodil, možno ho prať v práčke. Až ho nebudete potrebovať pre umývanie detskej pokožky (alebo ako utierku, podbradník, podložku či uterák), môžete ho využiť ako veľmi savú handričku na umývanie riadu alebo okien. Perlan je ľahko ekologicky odbúrateľný, takže ho po použití vyhoďte napríklad na kompost, počas niekoľkých týždňov sa rozložia.

Vyrobte si čerstvé domáce vlhčené obrúsky! Stačí pridať do vody pár kvapiek detského oleja, na chvíľu namočiť kúsok Perlan a obrúsky sú na svete.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Mohlo by vás tiež zaujímať

Ajax loader