PEG-PÉREGO Podvozok Four Jet

PEG-PÉREGO Podvozok Four Jet

do 3-5 dní
cena nebola stanovená

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: F016135 , EAN: 8005475350515

PEG-PÉREGO Podvozok Four Jet

PEG-PÉREGO Podvozok Four Jet

Popis:. {Color: # 168 ECB}

Jednoduché rozložitý, veľmi jednoduchá zložitá Four sa skladá Ako dáždnik a mozem hoci zložený So športovať nadstavbou nasadenou v akomkoľvek smere. Má dve samostatné rukoväte pre lahko manipuláciám na ktore mozem zavesiť lahko tašku (takže nie je nutné sa ohýbať pre Uloženie vecí do Koša). Je veľmi kompaktný a v zloženom stave stojí samostatne. Vďaka centrálnemu madlu je lahko pojazdný ai v zloženom stave.

PEG PÉREGO G-MATIC – NECH ŽIJE FLEXIBILITA Vďaka integrovanému G-Matic systému možné na podvozok jednoduchým klik systémom nasadiť niektore z korieb (Navetta Xl, Navetta PopUp), Alebo autosedačku Primo Viaggio SL. Vďaka svojej Šírka 51 cm je veľmi agilný a vojde sa ai do tych najužších priestorov Vrátane výťahu. Podvozok je vyrobený z hliníka, je Ľahký (pre zaistenie voľného pohybu) a pevný (na zabezpečením stability). Komfortné rukoväte jsou výškovo nastaviteľné. Protišmyková zadná doska uľahčí prekonávaním drobných prekážok (nájazd na chodník), Alebo slúžia Ako stúpadlá pre kratšom prevoz druhého diétu. Veľký nákupný košík s reflexnou páskou Užitočná pri zotmení.

JEDNODUCHÝ SYSTÉM pohyb: Menej úsilím, VIAC ZÁBAVY

Inovatívny Peg Pérego suspenzné kolesá s 12 guličkovými ložiskami umožňuj 360 ° agilitu. To je dokonalá manévrovateľnosť ao 30% Menej úsilím v porovnaní s bežnými Kočárky. Predné otočné kolesá jsou uzamytelná, zadné maju centrálne brzdu.

Všetky výrobky Peg Perego jsou vyrobené v Taliansko. Každý krok vo výrobnom procese, od návrhu až po výrobu, vykonáva ľan a ľan Peg Perego.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader