PEARHEAD Rámček na odtlačok naša rodina ružový

PEARHEAD Rámček na odtlačok naša rodina ružový Akcia

PEARHEAD Rámček na odtlačok naša rodina ružový

skladom

Bežná cena: 28,70 €
akčná cena: 23,90 €

Kód: F013360 , EAN: 698904305132

PEARHEAD Rámček na odtlačok naša rodina ružový

Popis:

Sada štyroch rámčekov potiahnutých plátnom je určená na odtlačok ručičky dieťaťa a ďalších osôb z rodiny

  • Mamičky, otecka a súrodencov. Rámčeky na odtlačky značky Pearhead sú veľmi kvalitne spracované.

Balenie obsahuje štyri rámčeky potiahnuté plátnom (v farbách vyobrazených na produktovej fotografii) a sadu pre vytvorenie odtlačkov. Rozmer každého z rámčekov je 25 × 25cm. S týmito rámčeky vyzkouzlíte rýchlo a bezpečne rodinné umelecké dielo.

Odtlačok umožní uchovať spomienku na malé ručičky bábätka a kedykoľvek si pripomenúť okamihy, kedy bolo dieťa ešte malé. Už samotné vytváranie odtlačku môže byť krásnym zážitkom pre bábätko a rodičia. Vytvorenie odtlačku je rýchle, zdravotne nezávadné a výsledkom je verný odtlačok, ktorý bude celoživotné spomienkou a zároveň krásnym doplnkom bytu či detskej izby.

Rámčeky na odtlačky môžu byť vhodným darčekom pre nastávajúcu alebo novopečenú mamičku, čerstvého otecka, ako darček k prvým narodeninám bábätka alebo ako darček k Vianociam pre mladú rodinu.

Výrobcom je americká firma Pearhead, ktorá si zakladá na kvalite a originalite všetkých svojich produktov. Zameriava sa na pamätnú predmety pre uchovanie spomienok na jedinečné okamihy v živote spojené s narodením bábätka.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader