PEARHEAD Krabička na spomienky modrá (2014)

PEARHEAD Krabička na spomienky modrá (2014)

do 3-5 dní
cena nebola stanovená

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: F002440 , EAN: 698904361039

PEARHEAD Krabička na spomienky modrá (2014)

Pearhead Krabička na spomienky modrá (2014)

Popis:

Krabička na spomienky Pearhead obsahuje unikátnu sadu na odtlačok nožičky! Krabička na spomienky Pearhead vám umožní bezpečné a štýlové uloženie prvých topánočiek, pramienku vlasov, prvého zúbka, obľúbené hračky, blahoželanie k narodeniu dieťaťa a ďalších pokladov, ktoré budú pripomínať dobu, keď bolo vaše dieťatko ešte malým bábätkom.

Súčasťou balenia je navyše unikátny sada na odtlačok nožičky. Po vytvorení odtlačku nožičky si krabičku ozdobíte odtlačkom a fotografií.

  • Priestranná krabička na vaše poklady
  • Obsahuje bezdotykový typ odtlačku
  • Dve okienka na vloženie odtlačku a fotografie
  • Gombíkové zatváranie chráni obsah pred vysypaním
  • Farba: modrá, motív autíčka
  • Rozmer: 26 × 32 × 12 cm

Pearhead sada pre vytvorenie bezdotykového odtlačku nožičky je unikátny. Odtlačok sa vykonáva priložením nožičky cez blanu na špeciálny vankúšik s odtlačkovú farbou. Tento typ odtlačku je ideálny pre najmenšie bábätká. Vytvorenie odtlačku trvá iba niekoľko sekúnd a nožička pritom zostáva úplne čistá a suchá. Ak sa odtlačok na prvýkrát nepodarí, možno navyše celý postup opakovať znovu na novú kartičku.

Kompletná sada výrobkov s motívom autíčka tvorí originálny darček k narodeniu dieťaťa, ktorý bude novopečených mamičke slúžiť celý život!

Americká firma Pearhead si zakladá na kvalite a originalite svojich produktov. Zameriava sa na pamätnú predmety pre uchovanie spomienok na jedinečné okamihy v živote spojené s narodením dieťaťa.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader