PATRON Jedálenská skladacie stoličky pre deti Troll - modrá / motýľ

PATRON Jedálenská skladacie stoličky pre deti Troll - modrá / motýľ

PATRON Jedálenská skladacie stoličky pre deti Troll - modrá / motýľ

do 3-5 dní

cena: 99,00 €

Kód: F013503 , EAN: 8591246023028

PATRON Jedálenská skladacie stoličky pre deti troll- modrá / motýľ

Popis:

A je tu čas prvej lyžičky a prvých pokusov o samostatné zápasy s lyžičkou a miskou s obedom. Mamička ale môže byť v pokoji, som jedálenská stolička s umývateľným povrchom.

Mám úložný priestor na úschovu treba vlhčených obrúskov či podbradníka, ktorý je k môjmu nákupu ako bonus. Možno ma polohovať ako do výšky, tak do pololehu. So mnou bude vaše dieťa čoskoro ovládať stolovanie na jednotku.

Detská skladacia jedálenská stolička vybavená polohovaním sedačky (3 polohy), výškovým nastavením sedačky (5 polôh) a polohovaním podnožky (2 polohy). Vyniká jednoduchou obsluhou a údržbou.

Technické parametre:

  • celkový rozmer: 125 × 66 × 80 cm
  • zložené: 80 × 26 × 22 cm
  • priestor pre dieťa: 119 × 58 × 63 cm
  • nosnosť: 20 kg
  • hmotnost: 9,5 kg

O značke PATRON:

Česká spoločnosť PATRON Bohemia a.s. začala v oblasti výroby detských kočíkov s myšlienkou nadviazať na tradičnú výrobu rýdzo českých kočíkov na Mělníku v roku 1999.

Dnes je spoločnosť PATRON Bohemia a.s. Najväčším českým výrobcom detských kočíkov. Vysoká kvalita výrobkov, ich bezpečnosť a moderný design sa stal samozrejmosťou a veľkou devízou proti konkurencii. Spoločnosť získala rad prestížnych ocenení medzi najdôležitejšie patria CZECH Stability Award v roku 2014.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader