OOPS New Take Away! - Desiatový box Slimák

OOPS New Take Away! - Desiatový box Slimák

skladom
cena: 19,60 €

Kód: F005472 , EAN: 8033576009421

OOPS New Take Away! - Desiatový box Slimák

Priateľské a krásne farebné 3D desiatové boxy od známej značky Oops zo Švajčiarska. Kto vie lepšie ako Oops, čo majú deti rady. Box je moderný a zábavný, v štýle lesných zvieratiek. Deti si zamilujú tieto krásne boxíka. Kompletné desiatový box s ľahkou rukoväťou, ktorá je ideálna pre ruky Vášho dieťaťa. Ideálny na výlety alebo do školy. Pohodlná konštrukcia sa otvára pomocou širokého zipsu v hornej časti boxu. Izolácia boxu pomáha skvele ochrániť Vašu desiatu a udrží ju dlhšie čerstvú. Každý výrobok je starostlivo vyrobený s dôrazom na detail a kombináciu medzi funkčnosťou a atraktívnym dizajnom.

Vlastnosti:

Moderný a zábavný 3D desiatový box K dispozícii 5 variantov Pohodlná konštrukcia Rukoväť pre jednoduché prenášanie Tepelná vrecko pre udržanie čerstvého jedla Popruhy na zabezpečenie fľaše na pitie a jedla Ľahko sa čistí Materiál: vonkajšia stranamäkký a odolný silikón, vnútorná stranabezpečný Potravinársky materiál Farba: Bear, Turtle, Owl, Snail, Dog

Rozmery:

Medveď16,6 × 19­,2 × 12 cm Sova16,6 × 19,­2 × 12 cm Slimák19,2 × 16­,6 × 12 cm Pes16,8 × 19,2 × 12 cm Korytnačka16,6 × 19,­2 × 12 cm

Upozornenie:

Výrobok na obrázku a v skutočnosti sa môže líšiť. Najmä v odtieni farby, dizajnu a tvaru. Nejedná sa o výrobnú vadu ani chybu výrobku.

Oops

Oops je švajčiarska firma, ktorá produkuje výrobky určené deťom už od ich narodenia. Výrobky tejto firmy pramení z jasnej a živej tvorivosti az hlbokého porozumenia potrebám moderných detí. Oops vytvára harmonické a jednoduché prostriedky pre potreby detského sveta a tiež aj líniu plnú radosti a originality v každom detaile. Sú to moderné znaky, podmanivej farby, Multitextúry tkaniny a najnovšie generácie materiálov. Oops dáva deťom čarovný zážitok z dvoch rôznych svetov. V okázalých lesných farbách, alebo uprostred krásnych mestských budov, ktoré boli vytvorené pre najmenších, ale tiež upútajú záujem aj starších detí.

Happy, Cookie, Jerry, Pic, Mushee, Mr. Wu, Lady a Chocolat au lait.

Tento veselý tím, ktorý sa schádza každý deň uprostred farebných rastlín v lese alebo vo vzrušujúcom meste, kde spolu zažívajú rôzne dobrodružstvá.

Kto vie lepšie ako my, čo má dieťa rado?

Je to naša kreativita a naše veľké skúsenosti zo sveta malých detí, ktoré nás vedú každý deň k vytváraniu nových produktov na pobavenie našich detských priateľov. Zábavné moderné a unikátne produkty oživí prostredie a čas trávený ďaleko od domova. Oops úplne uznáva význam bezpečnosti v produktoch určených pre najmenšie deti. Materiály, farby, tvary, riadené výrobné procesy. Celá rada je navrhnutá od jej začiatku v každom detaile, v prísnej spolupráci s najlepšími, medzinárodne uznávanými laboratóriami, za účelom vytvorenia produktov najvyššej kvality, ktoré sú bezpečné pre deti už od ich narodenia. Všetky ich produkty sú vyrobené vo vysokej kvalite s maximálnymi bezpečnostnými prvkami.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader