OOPS New Happy Trolley! - Kufor na kolieskach Psík

OOPS New Happy Trolley! - Kufor na kolieskach Psík

nedostupné
cena: 54,90 €

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: F005465 , EAN: 8033576715865

OOPS New Happy Trolley! - Kufor na kolieskach Psík

Priateľské a krásne farebné 3D batohy od známej značky Oops zo Švajčiarska. Kto vie lepšie ako Oops, čo majú deti rady. Každý kufrík je moderný a zábavný v štýle lesných zvieratiek. S kufríkom deti zažijú krásne dobrodružstvo nielen na cestách, ale aj doma.

Každý výrobok je starostlivo vyrobený s dôrazom na detail a kombináciu medzi funkčnosťou a atraktívnym dizajnom. Kufríky sú dostatočne silné, aby vydržali každodenné opotrebenie, vodotesné, aby veci boli v bezpečí a v suchu a krásne farebné. Majú pohodlné a nastaviteľné ramenné popruhy. Kolieska a vysúvacie madlo umožní pohodlné a bezpečné cestovanie.

Vlastnosti:

Moderný a zábavný kufrík v štýle zvieratka Ideálne na cestovanie K dispozícii 4 varianty Ultraľahký nový materiál, ideálne pre malé deti Elastické popruhy na zabezpečenie obsahu Jedno vnútorné vrecko na zips Teleskopické držadlo Mäkké gumové držadlo na jednoduché prenášanie Materiál: mäkká a odolná EVA pena Farba: Dog, Owl, Bear, Hedgehog

Rozmery:

Bear32,5 × 40 × 18 cm Owl32,5 × 40 × 19 cm Dog30 × 38 × 18 cm Hedgehog28,5 × 23 × 3­3 cm

Upozornenie:

Výrobok na obrázku a v skutočnosti sa môže líšiť. Najmä v odtieni farby, dizajnu a tvaru. Nejedná sa o výrobnú vadu ani chybu výrobku.

Oops

Oops je švajčiarska firma, ktorá produkuje výrobky určené deťom už od ich narodenia. Výrobky tejto firmy pramení z jasnej a živej tvorivosti az hlbokého porozumenia potrebám moderných detí. Oops vytvára harmonické a jednoduché prostriedky pre potreby detského sveta a tiež aj líniu plnú radosti a originality v každom detaile. Sú to moderné znaky, podmanivej farby, Multitextúry tkaniny a najnovšie generácie materiálov. Oops dáva deťom čarovný zážitok z dvoch rôznych svetov. V okázalých lesných farbách, alebo uprostred krásnych mestských budov, ktoré boli vytvorené pre najmenších, ale tiež upútajú záujem aj starších detí.

Happy, Cookie, Jerry, Pic, Mushee, Mr. Wu, Lady a Chocolat au lait.

Tento veselý tím, ktorý sa schádza každý deň uprostred farebných rastlín v lese alebo vo vzrušujúcom meste, kde spolu zažívajú rôzne dobrodružstvá.

Kto vie lepšie ako my, čo má dieťa rado?

Je to naša kreativita a naše veľké skúsenosti zo sveta malých detí, ktoré nás vedú každý deň k vytváraniu nových produktov na pobavenie našich detských priateľov. Zábavné moderné a unikátne produkty oživí prostredie a čas trávený ďaleko od domova. Oops úplne uznáva význam bezpečnosti v produktoch určených pre najmenšie deti. Materiály, farby, tvary, riadené výrobné procesy. Celá rada je navrhnutá od jej začiatku v každom detaile, v prísnej spolupráci s najlepšími, medzinárodne uznávanými laboratóriami, za účelom vytvorenia produktov najvyššej kvality, ktoré sú bezpečné pre deti už od ich narodenia. Všetky ich produkty sú vyrobené vo vysokej kvalite s maximálnymi bezpečnostnými prvkami.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader