OOPS My Live - Les

OOPS My Live - Les

skladom
cena: 45,10 €

Kód: F005549 , EAN: 8033576014036

OOPS My Live - Les

Priateľské a krásne farebné 3D stanový domček od známej značky Oops zo Švajčiarska. Unikátny hračka v štýle mesta alebo lesa.Domček je ideálne útočisko pre každé dieťa. Stan poskytuje báječný úkryt aj pohodlné miesto pre hranie či odpočinok. Veľmi jednoducho sa skladá aj rozkladá a je vyrobený z ľahkého umývateľného materiálu. Mesto či les je čarovné miesto, kde na deti čaká celá rada dobrodružstiev.

Vlastnosti:

Vhodné od 12m + 3D stanový domček City, Forest Skvelá zábava pre najmenších K dispozícii 2 varianty "Môj život v meste"skutočný 3D dom v centre mesta "Môj život v lese"skutočné 3D útočisko v lese Rozmery mesto: cca 100 × 100 × 158 cm Rozmery les: cca 100 × 100 × 148 cm

Upozornenie:

Výrobok na obrázku a v skutočnosti sa môže líšiť. Najmä v odtieni farby, dizajnu a tvaru. Nejedná sa o výrobnú vadu ani chybu výrobku.

Oops

Oops je švajčiarska firma, ktorá produkuje výrobky určené deťom už od ich narodenia. Výrobky tejto firmy pramení z jasnej a živej tvorivosti az hlbokého porozumenia potrebám moderných detí. Oops vytvára harmonické a jednoduché prostriedky pre potreby detského sveta a tiež aj líniu plnú radosti a originality v každom detaile. Sú to moderné znaky, podmanivej farby, Multitextúry tkaniny a najnovšie generácie materiálov. Oops dáva deťom čarovný zážitok z dvoch rôznych svetov. V okázalých lesných farbách, alebo uprostred krásnych mestských budov, ktoré boli vytvorené pre najmenších, ale tiež upútajú záujem aj starších detí.

Happy, Cookie, Jerry, Pic, Mushee, Mr. Wu, Lady a Chocolat au lait.

Tento veselý tím, ktorý sa schádza každý deň uprostred farebných rastlín v lese alebo vo vzrušujúcom meste, kde spolu zažívajú rôzne dobrodružstvá.

Kto vie lepšie ako my, čo má dieťa rado?

Je to naša kreativita a naše veľké skúsenosti zo sveta malých detí, ktoré nás vedú každý deň k vytváraniu nových produktov na pobavenie našich detských priateľov. Zábavné moderné a unikátne produkty oživí prostredie a čas trávený ďaleko od domova. Oops úplne uznáva význam bezpečnosti v produktoch určených pre najmenšie deti. Materiály, farby, tvary, riadené výrobné procesy. Celá rada je navrhnutá od jej začiatku v každom detaile, v prísnej spolupráci s najlepšími, medzinárodne uznávanými laboratóriami, za účelom vytvorenia produktov najvyššej kvality, ktoré sú bezpečné pre deti už od ich narodenia. Všetky ich produkty sú vyrobené vo vysokej kvalite s maximálnymi bezpečnostnými prvkami.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader