OOPS Mesto and Les Gym! - Hracie hrazdička Les

OOPS Mesto and Les Gym! - Hracie hrazdička Les

skladom
cena: 74,50 €

Kód: F005506 , EAN: 8033576715377

OOPS Mesto and Les Gym! - Hracie hrazdička Les

Priateľské a krásne farebné hracie deky od známej značky Oops zo Švajčiarska. Farebná hracia deka s motívom prírody a zvieratiek, ktorá je pre deti už od narodenia. Hracia deka rozvíja všetky zmysly dieťaťa zábavnou formou. Hračky vďaka svojim tvarom zároveň pomáhajú rozvíjať jemnú motoriku. Hračky sú snímateľné, je možné ich používať aj samostatne. Hracia deka obsahuje farebnú podložku, zvieratká, zrkadlo (podporuje vizuálny vývoj dieťaťa a sebapoznania) a pohodlný vankúšik.

Vlastnosti:

Vhodné 4m + Multifunkčná deka s hrazdou K dispozícii 2 varianty Dva oblúky, na ktoré je možné ľubovoľne rozvešať hračky, hrkálky a pripevniť zrkadlo Mäkký vankúš pod hlavu dieťaťa Deka je navrhnutá tak, aby rozvíjala všetkých 7 prvkov detského vývoja: hmat, sluch, zrak, motorické zručnosti, vnímavosť a poznávanie, predstavivosť, koordinácia rúk a očí Rozmery: 56 × 75 × 7 cm Balenie: igelitová taška s rukoväťou

Upozornenie:

Výrobok na obrázku a v skutočnosti sa môže líšiť. Najmä v odtieni farby, dizajnu a tvaru. Nejedná sa o výrobnú vadu ani chybu výrobku.

Oops

Oops je švajčiarska firma, ktorá produkuje výrobky určené deťom už od ich narodenia. Výrobky tejto firmy pramení z jasnej a živej tvorivosti az hlbokého porozumenia potrebám moderných detí. Oops vytvára harmonické a jednoduché prostriedky pre potreby detského sveta a tiež aj líniu plnú radosti a originality v každom detaile. Sú to moderné znaky, podmanivej farby, Multitextúry tkaniny a najnovšie generácie materiálov. Oops dáva deťom čarovný zážitok z dvoch rôznych svetov. V okázalých lesných farbách, alebo uprostred krásnych mestských budov, ktoré boli vytvorené pre najmenších, ale tiež upútajú záujem aj starších detí.

Happy, Cookie, Jerry, Pic, Mushee, Mr. Wu, Lady a Chocolat au lait.

Tento veselý tím, ktorý sa schádza každý deň uprostred farebných rastlín v lese alebo vo vzrušujúcom meste, kde spolu zažívajú rôzne dobrodružstvá.

Kto vie lepšie ako my, čo má dieťa rado?

Je to naša kreativita a naše veľké skúsenosti zo sveta malých detí, ktoré nás vedú každý deň k vytváraniu nových produktov na pobavenie našich detských priateľov. Zábavné moderné a unikátne produkty oživí prostredie a čas trávený ďaleko od domova. Oops úplne uznáva význam bezpečnosti v produktoch určených pre najmenšie deti. Materiály, farby, tvary, riadené výrobné procesy. Celá rada je navrhnutá od jej začiatku v každom detaile, v prísnej spolupráci s najlepšími, medzinárodne uznávanými laboratóriami, za účelom vytvorenia produktov najvyššej kvality, ktoré sú bezpečné pre deti už od ich narodenia. Všetky ich produkty sú vyrobené vo vysokej kvalite s maximálnymi bezpečnostnými prvkami.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader