OOPS Happy Light! - Zvieratko so svetlom Slimák

OOPS Happy Light! - Zvieratko so svetlom Slimák

do 3-5 dní
cena: 21,50 €

Kód: F005515 , EAN: 8033576715667

OOPS Happy Light! - Zvieratko so svetlom Slimák

Priateľské a krásne farebné zvieratko so svetlom od známej značky Oops zo Švajčiarska. Táto roztomilá a maznavá plyšové zvieratká sú ideálnym spoločníkom pre všetky deti. Plyšové nočné svetlo vhodné aj pre nočné orientáciu. Nočné svetlo sa mení do niekoľkých farieb. Hladké svetlo na brušku zvieraťa pri stlačení zapnete a mení farbu.

Vlastnosti:

Vhodné od narodenia 2 v 1 zvieratko so svetlom a cumlík Ideálny darček pre chlapcov aj dievčatá K dispozícii viac variantov Nočné osvetlenie meniace farby: modrá, žltá, červená a zelená Všetky výrobky pre deti sú vyrobené z bezpečných a nezávadných materiálov 2× AAA batérienie sú súčasťou balenia Farba: Bear, Snail, Cat, Dog, Peacock, Owl Rozmery: Bear a Cat26×20×6cm, Snail25×17×6cm, Dog25×20×6cm, Peacock22×16×5cm, Owl18×35×7cm

Upozornenie:

Výrobok na obrázku a v skutočnosti sa môže líšiť. Najmä v odtieni farby, dizajnu a tvaru. Nejedná sa o výrobnú vadu ani chybu výrobku.

Oops

Oops je švajčiarska firma, ktorá produkuje výrobky určené deťom už od ich narodenia. Výrobky tejto firmy pramení z jasnej a živej tvorivosti az hlbokého porozumenia potrebám moderných detí. Oops vytvára harmonické a jednoduché prostriedky pre potreby detského sveta a tiež aj líniu plnú radosti a originality v každom detaile. Sú to moderné znaky, podmanivej farby, Multitextúry tkaniny a najnovšie generácie materiálov. Oops dáva deťom čarovný zážitok z dvoch rôznych svetov. V okázalých lesných farbách, alebo uprostred krásnych mestských budov, ktoré boli vytvorené pre najmenších, ale tiež upútajú záujem aj starších detí.

Happy, Cookie, Jerry, Pic, Mushee, Mr. Wu, Lady a Chocolat au lait.

Tento veselý tím, ktorý sa schádza každý deň uprostred farebných rastlín v lese alebo vo vzrušujúcom meste, kde spolu zažívajú rôzne dobrodružstvá.

Kto vie lepšie ako my, čo má dieťa rado?

Je to naša kreativita a naše veľké skúsenosti zo sveta malých detí, ktoré nás vedú každý deň k vytváraniu nových produktov na pobavenie našich detských priateľov. Zábavné moderné a unikátne produkty oživí prostredie a čas trávený ďaleko od domova. Oops úplne uznáva význam bezpečnosti v produktoch určených pre najmenšie deti. Materiály, farby, tvary, riadené výrobné procesy. Celá rada je navrhnutá od jej začiatku v každom detaile, v prísnej spolupráci s najlepšími, medzinárodne uznávanými laboratóriami, za účelom vytvorenia produktov najvyššej kvality, ktoré sú bezpečné pre deti už od ich narodenia. Všetky ich produkty sú vyrobené vo vysokej kvalite s maximálnymi bezpečnostnými prvkami.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader