OOPS Happy Bib! - Podbradník Sova

OOPS Happy Bib! - Podbradník Sova

skladom
cena: 11,70 €

Kód: F005538 , EAN: 8033576012490

OOPS Happy Bib! - Podbradník Sova

Priateľské a krásne farebné podbradníky od známej značky Oops zo Švajčiarska. Dizajnový podbradník s motívmi zvieratiek. Podbradníky Happy Bib sú pohodlné, vodotesné a oblečenie po jedle zostane vždy čisté. Podbradník má vrecko, ktorá zachytáva jedlo keď spadne z pusinky. Podbradníky sa ľahko čistí, možno prať aj v práčke.

Vlastnosti:

Vhodné od 3m + Podbradníky s vreckom na omrvinky K dispozícii niekoľko variantov Zapínanie na suchý zips Žiarivé farby Možno prať v práčke Materiál: vysoká kvalita a mäkký 100% neoprén Rozmery: 23 × 32 × 3 cm

Upozornenie:

Výrobok na obrázku a v skutočnosti sa môže líšiť. Najmä v odtieni farby, dizajnu a tvaru. Nejedná sa o výrobnú vadu ani chybu výrobku.

Oops

Oops je švajčiarska firma, ktorá produkuje výrobky určené deťom už od ich narodenia. Výrobky tejto firmy pramení z jasnej a živej tvorivosti az hlbokého porozumenia potrebám moderných detí. Oops vytvára harmonické a jednoduché prostriedky pre potreby detského sveta a tiež aj líniu plnú radosti a originality v každom detaile. Sú to moderné znaky, podmanivej farby, Multitextúry tkaniny a najnovšie generácie materiálov. Oops dáva deťom čarovný zážitok z dvoch rôznych svetov. V okázalých lesných farbách, alebo uprostred krásnych mestských budov, ktoré boli vytvorené pre najmenších, ale tiež upútajú záujem aj starších detí.

Happy, Cookie, Jerry, Pic, Mushee, Mr. Wu, Lady a Chocolat au lait.

Tento veselý tím, ktorý sa schádza každý deň uprostred farebných rastlín v lese alebo vo vzrušujúcom meste, kde spolu zažívajú rôzne dobrodružstvá.

Kto vie lepšie ako my, čo má dieťa rado?

Je to naša kreativita a naše veľké skúsenosti zo sveta malých detí, ktoré nás vedú každý deň k vytváraniu nových produktov na pobavenie našich detských priateľov. Zábavné moderné a unikátne produkty oživí prostredie a čas trávený ďaleko od domova. Oops úplne uznáva význam bezpečnosti v produktoch určených pre najmenšie deti. Materiály, farby, tvary, riadené výrobné procesy. Celá rada je navrhnutá od jej začiatku v každom detaile, v prísnej spolupráci s najlepšími, medzinárodne uznávanými laboratóriami, za účelom vytvorenia produktov najvyššej kvality, ktoré sú bezpečné pre deti už od ich narodenia. Všetky ich produkty sú vyrobené vo vysokej kvalite s maximálnymi bezpečnostnými prvkami.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader