OOPS Happy Batoh Mesto

OOPS Happy Batoh Mesto

do 2 týždňov
cena nebola stanovená

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: F005464 , EAN: 8033576716664

OOPS Happy Batoh Mesto

Oops Happy Backpack Mesto

Popis:

Priateľské a krásne farebné 3D batohy od známej značky Oops zo Švajčiarska. Štýlový a vysoko kvalitný 3D batoh do školy. Batoh je veľmi priestranný a zmestia sa do neho všetky školské potreby: knihy, zošity, peračník aj desiatový box. Obrázok na prednej strane batohu je v 3D: psík v meste alebo sova v lese.

Každý výrobok je starostlivo vyrobený s dôrazom na detail a kombináciu medzi funkčnosťou a atraktívnym dizajnom. Batohy sú dostatočne silné, aby vydržali každodenné opotrebenie, vodotesné, aby veci boli v bezpečí a v suchu a krásne farebné. Batôžtek má pohodlné a nastaviteľné ramenné popruhy.

Vlastnosti:

Štýlový a vysoko kvalitný 3D batoh Vhodné od 18 m + Priestranný batoh do školy k dispozícii 2 varianty Zábavné a svetlé farby Nastaviteľné ramenné popruhy Batoh so zipsom Materiál: veľmi mäkký a odolný materiál, Nylon Farba: Forest, City Rozmery: 26 × 11 × 32 cm

Upozornenie:

Výrobok na obrázku a v skutočnosti sa môže líšiť. Najmä v odtieni farby, dizajnu a tvaru. Nejedná sa o výrobnú vadu ani chybu výrobku.

Oops

Oops je švajčiarska firma, ktorá produkuje výrobky určené deťom už od ich narodenia. Výrobky tejto firmy pramení z jasnej a živej tvorivosti az hlbokého porozumenia potrebám moderných detí. Oops vytvára harmonické a jednoduché prostriedky pre potreby detského sveta a tiež aj líniu plnú radosti a originality v každom detaile. Sú to moderné znaky, podmanivej farby, Multitextúry tkaniny a najnovšie generácie materiálov. Oops dáva deťom čarovný zážitok z dvoch rôznych svetov. V okázalých lesných farbách, alebo uprostred krásnych mestských budov, ktoré boli vytvorené pre najmenších, ale tiež upútajú záujem aj starších detí.

Happy, Cookie, Jerry, Pic, Mushee, Mr. Wu, Lady a Chocolat au lait.

Tento veselý tím, ktorý sa schádza každý deň uprostred farebných rastlín v lese alebo vo vzrušujúcom meste, kde spolu zažívajú rôzne dobrodružstvá.

Kto vie lepšie ako my, čo má dieťa rado?

Je to naša kreativita a naše veľké skúsenosti zo sveta malých detí, ktoré nás vedú každý deň k vytváraniu nových produktov na pobavenie našich detských priateľov. Zábavné moderné a unikátne produkty oživí prostredie a čas trávený ďaleko od domova. Oops úplne uznáva význam bezpečnosti v produktoch určených pre najmenšie deti. Materiály, farby, tvary, riadené výrobné procesy. Celá rada je navrhnutá od jej začiatku v každom detaile, v prísnej spolupráci s najlepšími, medzinárodne uznávanými laboratóriami, za účelom vytvorenia produktov najvyššej kvality, ktoré sú bezpečné pre deti už od ich narodenia. Všetky ich produkty sú vyrobené vo vysokej kvalite s maximálnymi bezpečnostnými prvkami.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader