OOPS Easy - Puzzle! - Drevené viacvrstvové puzzle - Sova

OOPS Easy - Puzzle! - Drevené viacvrstvové puzzle - Sova

nedostupné
cena nebola stanovená

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: F005504 , EAN: 8033576717241

OOPS Easy - Puzzle! - Drevené viacvrstvové puzzle - Sova

Oops EasyPuzzle!Drevené viacvrstvové puzzleSova

Popis:

Priateľské a krásne farebné puzzle od známej značky Oops zo Švajčiarska. Krásna 3D puzzle v tvare zvieratiek, ktorá svojou jedinečnosťou zaujmú všetky deti vekových kategórií. Drevené puzzle sa skladá 4 vrstiev. Každú vrstvu musíte správne poskladať, aby Vám dal celkový obrázok. Puzzle na rozvoj jemnej motoriky, učenie farieb, tvarov a logickému mysleniu.

Vlastnosti:

Vhodné od 12m + Viacvrstvové drevené puzzle K dispozícii 2 varianty Objavte krásu prírody či mesta v lesných témach Rozvíja logické riešenie problémov a manuálnu zručnosť Krásne a žiarivé farby Materiál: drevo Nezávadný materiál a farby Balenie: kartónová škatuľka Farba: Forest, City Rozmery: cca 25 × 3,2 × 30 cm

Upozornenie:

Výrobok na obrázku a v skutočnosti sa môže líšiť. Najmä v odtieni farby, dizajnu a tvaru. Nejedná sa o výrobnú vadu ani chybu výrobku.

Oops

Oops je švajčiarska firma, ktorá produkuje výrobky určené deťom už od ich narodenia. Výrobky tejto firmy pramení z jasnej a živej tvorivosti az hlbokého porozumenia potrebám moderných detí. Oops vytvára harmonické a jednoduché prostriedky pre potreby detského sveta a tiež aj líniu plnú radosti a originality v každom detaile. Sú to moderné znaky, podmanivej farby, Multitextúry tkaniny a najnovšie generácie materiálov. Oops dáva deťom čarovný zážitok z dvoch rôznych svetov. V okázalých lesných farbách, alebo uprostred krásnych mestských budov, ktoré boli vytvorené pre najmenších, ale tiež upútajú záujem aj starších detí.

Happy, Cookie, Jerry, Pic, Mushee, Mr. Wu, Lady a Chocolat au lait.

Tento veselý tím, ktorý sa schádza každý deň uprostred farebných rastlín v lese alebo vo vzrušujúcom meste, kde spolu zažívajú rôzne dobrodružstvá.

Kto vie lepšie ako my, čo má dieťa rado?

Je to naša kreativita a naše veľké skúsenosti zo sveta malých detí, ktoré nás vedú každý deň k vytváraniu nových produktov na pobavenie našich detských priateľov. Zábavné moderné a unikátne produkty oživí prostredie a čas trávený ďaleko od domova. Oops úplne uznáva význam bezpečnosti v produktoch určených pre najmenšie deti. Materiály, farby, tvary, riadené výrobné procesy. Celá rada je navrhnutá od jej začiatku v každom detaile, v prísnej spolupráci s najlepšími, medzinárodne uznávanými laboratóriami, za účelom vytvorenia produktov najvyššej kvality, ktoré sú bezpečné pre deti už od ich narodenia. Všetky ich produkty sú vyrobené vo vysokej kvalite s maximálnymi bezpečnostnými prvkami.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader