OOPS Easy - Long Friends! Mačka

OOPS Easy - Long Friends! Mačka

skladom
cena: 13,70 €

Kód: F005526 , EAN: 8033576716978

OOPS Easy - Long Friends! Mačka

Priateľské a krásne farebné vibračné hračky od známej značky Oops zo Švajčiarska. Krásna a farebná vibračné hračka pre bábätká. Vďaka závesnému krúžku sa dá detská hračka pripevniť ku kočíku, postieľke alebo len do ruky. Tvary a farby hračky lákajú pozornosť dieťaťa, učí ho a baví, rozvíja detskú fantáziu. Po natiahnutí krku začne hračka vibrovať. Výrazné farby a tvary boli špeciálne navrhnuté na stimuláciu zmyslov dieťaťa a rozvoju zraku. Hračka je vyrobená z kvalitného jemného plyšového materiálu.

Vlastnosti:

Vhodné od narodenia Vibračné hračka so závesným krúžkom K dispozícii niekoľko variantov Hračka pomáha stimulovať zmysly dieťaťa Všetky výrobky pre deti sú vyrobené z bezpečných a nezávadných materiálov Farba: Pes, Mačka, Páv Rozmery: 28 × 14 × 14 cm

Upozornenie:

Výrobok na obrázku a v skutočnosti sa môže líšiť. Najmä v odtieni farby, dizajnu a tvaru. Nejedná sa o výrobnú vadu ani chybu výrobku.

Oops

Oops je švajčiarska firma, ktorá produkuje výrobky určené deťom už od ich narodenia. Výrobky tejto firmy pramení z jasnej a živej tvorivosti az hlbokého porozumenia potrebám moderných detí. Oops vytvára harmonické a jednoduché prostriedky pre potreby detského sveta a tiež aj líniu plnú radosti a originality v každom detaile. Sú to moderné znaky, podmanivej farby, Multitextúry tkaniny a najnovšie generácie materiálov. Oops dáva deťom čarovný zážitok z dvoch rôznych svetov. V okázalých lesných farbách, alebo uprostred krásnych mestských budov, ktoré boli vytvorené pre najmenších, ale tiež upútajú záujem aj starších detí.

Happy, Cookie, Jerry, Pic, Mushee, Mr. Wu, Lady a Chocolat au lait.

Tento veselý tím, ktorý sa schádza každý deň uprostred farebných rastlín v lese alebo vo vzrušujúcom meste, kde spolu zažívajú rôzne dobrodružstvá.

Kto vie lepšie ako my, čo má dieťa rado?

Je to naša kreativita a naše veľké skúsenosti zo sveta malých detí, ktoré nás vedú každý deň k vytváraniu nových produktov na pobavenie našich detských priateľov. Zábavné moderné a unikátne produkty oživí prostredie a čas trávený ďaleko od domova. Oops úplne uznáva význam bezpečnosti v produktoch určených pre najmenšie deti. Materiály, farby, tvary, riadené výrobné procesy. Celá rada je navrhnutá od jej začiatku v každom detaile, v prísnej spolupráci s najlepšími, medzinárodne uznávanými laboratóriami, za účelom vytvorenia produktov najvyššej kvality, ktoré sú bezpečné pre deti už od ich narodenia. Všetky ich produkty sú vyrobené vo vysokej kvalite s maximálnymi bezpečnostnými prvkami.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader