OOPS Easy - Family! Šnek Mushee

OOPS Easy - Family! Šnek Mushee

do 2 týždňov
Bežná cena: 13,70 €
akčná cena: 11,30 €

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: F005503 , EAN: 8033576717142

OOPS Easy - Family! Šnek Mushee

Oops EasyFamily! Šnek Mushee

Popis:

Priateľské a krásne farebné drevené hračky od známej značky Oops zo Švajčiarska. Zábavná dvojica z nášho Oops tímu, ktorá sa komicky pohybuje keď jej za sebou ťaháte. Skvelá drevená ťahacie hračka z kvalitného materiálu pre všetky malé chlapcov i dievčatá. Rozvíja manuálnu zručnosť a fantáziu malých detí. Ťahacie hračky podporujú prvé krôčiky u detí. A o to je chôdza zaujímavejšie a zábavnejšie.

Vlastnosti:

Vhodné od 12m + Ideálny darček pre chlapcov a dievčatá Ťahacie drevená hračka, ktorá sa pohybuje K dispozícii 2 varianty Zábavné a rotujúce časti Rozvíja motorické zručnosti a zmysel pohybu Materiál: drevo Nezávadný materiál a farby Balenie: kartónová krabica Farba: Snail, Hedgehog Rozmery: cca 15,8 × 5,5 × 25 cm

Upozornenie:

Výrobok na obrázku a v skutočnosti sa môže líšiť. Najmä v odtieni farby, dizajnu a tvaru. Nejedná sa o výrobnú vadu ani chybu výrobku.

Oops

Oops je švajčiarska firma, ktorá produkuje výrobky určené deťom už od ich narodenia. Výrobky tejto firmy pramení z jasnej a živej tvorivosti az hlbokého porozumenia potrebám moderných detí. Oops vytvára harmonické a jednoduché prostriedky pre potreby detského sveta a tiež aj líniu plnú radosti a originality v každom detaile. Sú to moderné znaky, podmanivej farby, Multitextúry tkaniny a najnovšie generácie materiálov. Oops dáva deťom čarovný zážitok z dvoch rôznych svetov. V okázalých lesných farbách, alebo uprostred krásnych mestských budov, ktoré boli vytvorené pre najmenších, ale tiež upútajú záujem aj starších detí.

Happy, Cookie, Jerry, Pic, Mushee, Mr. Wu, Lady a Chocolat au lait.

Tento veselý tím, ktorý sa schádza každý deň uprostred farebných rastlín v lese alebo vo vzrušujúcom meste, kde spolu zažívajú rôzne dobrodružstvá.

Kto vie lepšie ako my, čo má dieťa rado?

Je to naša kreativita a naše veľké skúsenosti zo sveta malých detí, ktoré nás vedú každý deň k vytváraniu nových produktov na pobavenie našich detských priateľov. Zábavné moderné a unikátne produkty oživí prostredie a čas trávený ďaleko od domova. Oops úplne uznáva význam bezpečnosti v produktoch určených pre najmenšie deti. Materiály, farby, tvary, riadené výrobné procesy. Celá rada je navrhnutá od jej začiatku v každom detaile, v prísnej spolupráci s najlepšími, medzinárodne uznávanými laboratóriami, za účelom vytvorenia produktov najvyššej kvality, ktoré sú bezpečné pre deti už od ich narodenia. Všetky ich produkty sú vyrobené vo vysokej kvalite s maximálnymi bezpečnostnými prvkami.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader