OOPS Drevené magnetické puzzle Psík

OOPS Drevené magnetické puzzle Psík

skladom
cena: 7,80 €

Kód: F005501 , EAN: 8033576717135

OOPS Drevené magnetické puzzle Psík

Priateľské a krásne farebné magnetické puzzle od známej značky Oops zo Švajčiarska. Drevené magnetické puzzle kde jednotlivé dieliky pri sebe držia vďaka magnetom. Hračka pomáha zlepšiť dieťaťu manuálnu zručnosť a obratnosť, učí rozpoznať tvary a farby a rozvíja zmysel pre pozorovanie.

Vlastnosti:

Vhodné od 12m + Edukačné hračka Drevené magnetické puzzle Ideálny darček pre chlapcov a dievčatá K dispozícii 4 varianty Dieťa sa učí pohybovať rukami s presnosťou Zaoblené základne Žiarivé farby Magnetická pracka Materiál: drevo Farba: Bear, Cat, Peacock, Dog Rozmery: cca 16 × 3,4 × 11 cm

Upozornenie:

Výrobok na obrázku a v skutočnosti sa môže líšiť. Najmä v odtieni farby, dizajnu a tvaru. Nejedná sa o výrobnú vadu ani chybu výrobku.

Oops

Oops je švajčiarska firma, ktorá produkuje výrobky určené deťom už od ich narodenia. Výrobky tejto firmy pramení z jasnej a živej tvorivosti az hlbokého porozumenia potrebám moderných detí. Oops vytvára harmonické a jednoduché prostriedky pre potreby detského sveta a tiež aj líniu plnú radosti a originality v každom detaile. Sú to moderné znaky, podmanivej farby, Multitextúry tkaniny a najnovšie generácie materiálov. Oops dáva deťom čarovný zážitok z dvoch rôznych svetov. V okázalých lesných farbách, alebo uprostred krásnych mestských budov, ktoré boli vytvorené pre najmenších, ale tiež upútajú záujem aj starších detí.

Happy, Cookie, Jerry, Pic, Mushee, Mr. Wu, Lady a Chocolat au lait.

Tento veselý tím, ktorý sa schádza každý deň uprostred farebných rastlín v lese alebo vo vzrušujúcom meste, kde spolu zažívajú rôzne dobrodružstvá.

Kto vie lepšie ako my, čo má dieťa rado?

Je to naša kreativita a naše veľké skúsenosti zo sveta malých detí, ktoré nás vedú každý deň k vytváraniu nových produktov na pobavenie našich detských priateľov. Zábavné moderné a unikátne produkty oživí prostredie a čas trávený ďaleko od domova. Oops úplne uznáva význam bezpečnosti v produktoch určených pre najmenšie deti. Materiály, farby, tvary, riadené výrobné procesy. Celá rada je navrhnutá od jej začiatku v každom detaile, v prísnej spolupráci s najlepšími, medzinárodne uznávanými laboratóriami, za účelom vytvorenia produktov najvyššej kvality, ktoré sú bezpečné pre deti už od ich narodenia. Všetky ich produkty sú vyrobené vo vysokej kvalite s maximálnymi bezpečnostnými prvkami.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader