OOPS Come with me Friends! - Tlačiaci drevená hračka Chocolat au Lait - Medvedík

OOPS Come with me Friends! - Tlačiaci drevená hračka Chocolat au Lait - Medvedík

do 1 týždňa
cena nebola stanovená

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: F005487 , EAN: 8033576715612

OOPS Come with me Friends! - Tlačiaci drevená hračka Chocolat au Lait - Medvedík

Oops Come with me Friends!Tlačící Drevená hračka Chocolat au LaitMedvedík

Popis:

Priateľské a krásne farebné drevené tlačiaci hračky od známej značky Oops zo Švajčiarska. Farebne drevená tlačiaci hračka v tvare zvieratiek. Zvieratká na kolieskach a tyči patrí medzi hračky, ktoré podporujú prvé krôčiky detí. Hračku dieťa tlačí na tyči pred sebou. O to je chôdza zábavnejšie.

Vlastnosti:

12m + Interaktívna drevená hračka Ideálny darček pre chlapcov a dievčatá K dispozícii viac variantov Nezávadný materiál a farby Vysoko kvalitné drevo, ktoré je ľahké a odolné Farby: Chocolat au LaitBear, JerryCat, HappyDog, LadyPeacock, Mr. WuOwl Rozmery: 9 × 71 × 18 cm

Upozornenie:

Výrobok na obrázku a v skutočnosti sa môže líšiť. Najmä v odtieni farby, dizajnu a tvaru. Nejedná sa o výrobnú vadu ani chybu výrobku.

Oops

Oops je švajčiarska firma, ktorá produkuje výrobky určené deťom už od ich narodenia. Výrobky tejto firmy pramení z jasnej a živej tvorivosti az hlbokého porozumenia potrebám moderných detí. Oops vytvára harmonické a jednoduché prostriedky pre potreby detského sveta a tiež aj líniu plnú radosti a originality v každom detaile. Sú to moderné znaky, podmanivej farby, Multitextúry tkaniny a najnovšie generácie materiálov. Oops dáva deťom čarovný zážitok z dvoch rôznych svetov. V okázalých lesných farbách, alebo uprostred krásnych mestských budov, ktoré boli vytvorené pre najmenších, ale tiež upútajú záujem aj starších detí.

Happy, Cookie, Jerry, Pic, Mushee, Mr. Wu, Lady a Chocolat au lait.

Tento veselý tím, ktorý sa schádza každý deň uprostred farebných rastlín v lese alebo vo vzrušujúcom meste, kde spolu zažívajú rôzne dobrodružstvá.

Kto vie lepšie ako my, čo má dieťa rado?

Je to naša kreativita a naše veľké skúsenosti zo sveta malých detí, ktoré nás vedú každý deň k vytváraniu nových produktov na pobavenie našich detských priateľov. Zábavné moderné a unikátne produkty oživí prostredie a čas trávený ďaleko od domova. Oops úplne uznáva význam bezpečnosti v produktoch určených pre najmenšie deti. Materiály, farby, tvary, riadené výrobné procesy. Celá rada je navrhnutá od jej začiatku v každom detaile, v prísnej spolupráci s najlepšími, medzinárodne uznávanými laboratóriami, za účelom vytvorenia produktov najvyššej kvality, ktoré sú bezpečné pre deti už od ich narodenia. Všetky ich produkty sú vyrobené vo vysokej kvalite s maximálnymi bezpečnostnými prvkami.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader