O.B. Tampóny ProComfort Light Days (56 ks)

O.B. Tampóny ProComfort Light Days (56 ks)

nedostupné
Bežná cena: 6,99 €
akčná cena: 6,90 €

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

DARČEK: O.B. Puzdro na tampóny
K nákupu OB produkov získate púzdro na tampóny zadarmo.

Kód: OBtampony52545 , EAN: 3574660309843

O.B. Tampóny ProComfort Light Days (56 ks)

O.B. Tampóny ProComfort Light Days (56 ks)

Popis:

závere menštruácie sa krvácanie zoslabuje. Obzvlášť pre tieto dni o.b.® ponúka o.b.® ProComfort ™ Light Days. Vďaka úzkemu tvaru a unikátnemu povrchu SilkTouch ™ sa obzvlášť ľahko zavádzajú a vynímajú.

Tampóny o.b. ProComfort sa zavádzajú do tela a spoľahlivo absorbujú menštruačnú krv, pričom vonkajšie orgány zostávajú suché a čisté. Kombinujú technológiu stočených drážok pre spoľahlivú ochranu a unikátny hladký povrch SilkTouch pre najľahšie zavádzanie a vyberanie tampónu. Zvonku nie sú tampóny vidieť a pri správnom zavedení nie sú cítiť. Keďže je menštruačná tekutina absorbovaná už vo vnútri tela, žena sa tak vďaka tampónu vyhne vzniku nepríjemného pachu. Nehrozí, že by sa tampón vytrhol.

Ako používať:

Správne zavedený a včas vymenený tampón poskytuje skutočne spoľahlivú ochranu. To, ako často je tampón potreba meniť, záleží na sile menštruácie. Tampóny sa tiež vyrábajú vo viacerých veľkostiach, prispôsobených pre rôzne hrubá menštruačné krvácanie.

Vlastnosti:

  • o.b.® technológia sa stočenými drážkami pre spoľahlivú ochranu
  • unikátne hodvábny jemný povrch
  • SilkTouch ™ umožňujú pohodlné zavádzanie a vyberanie tampónu
  • absorbuje menštruačnú tekutinu vnútri tela a tvoje telo zostáva zvonku suché a čisté.
  • tampóny dávajú slobodu a umožňujú robiť veci, ktoré milujete, dokonca aj počas menštruácie – plávanie, jazdenie na koni alebo jednoducho užívanie si života!

Syndróm toxického šoku:

Syndróm toxického šoku (TSS) je veľmi vzácne, ale závažné toxické ochorenie, ktoré sa môže objaviť u mužov, žien i detí. Približne polovica všetkých prípadov TSS pripadá na menštruujúce ženy a dievčatá. TSS je obvykle popisovaný v súvislosti s používaním tampónov, ale môže sa vyskytnúť v priebehu menštruácie aj v prípadoch, keď tampóny používané neboli. TSS spôsobujú bakteriálne toxíny organizmu, ktoré sa v ľudskom organizme bežne vyskytujú.

TSS môže byť závažným ohrozením života, musí byť preto diagnostikovaný a liečený v čo najkratšom čase. Ak sa počas menštruácie náhle začnete cítiť veľmi zle, máte horúčku (39 °C a vyššie), vraciate, máte hnačku, bolí vás hlava, v krku, máte závraty alebo omdliete, bolí vás svaly alebo sa objaví vyrážka ako po spálení slnkom, ihneď odstráňte tampón ako preventívne opatrenie a okamžite choďte k lekárovi alebo do nemocnice. Zmieňte sa o možnosti toxického šoku a povedzte lekárovi, že máte menštruáciu. TSS sa môže objaviť bez ohľadu na to, či používate tampóny. Ak ste už mala v minulosti TSS, poraďte sa s lekárom o ďalšom používaní tampónov.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader