O.B. tampóny ProComfort Light Days 32 kusov

O.B. tampóny ProComfort Light Days 32 kusov

O.B. tampóny ProComfort Light Days 32 kusov

skladom

cena: 4,50 €

Kód: F006123 , EAN: 3574660241495

O.B. tampóny ProComfort Light Days 32 kusov

Popis:

Tampóny o.b. ProComfort sa zavádzajú do tela a spoľahlivo absorbujú menštruačnú krv, pričom vonkajšie orgány zostávajú suché a čisté. Kombinujú technológiu stočených drážok pre spoľahlivú ochranu a unikátny hladký povrch SilkTouch pre najľahšie zavádzanie a vybratie ob Zvonku nie sú tampóny vidieť a pri správnom zavedení nie sú cítiť. Keďže je menštruačná tekutina absorbovaná už vo vnútri tela, žena sa tak vďaka tampónu vyhne vzniku nepríjemného pachu. Nehrozí, že by sa tampón vytrhol.

Správne zavedený a včas vymenený tampón poskytuje skutočne spoľahlivú ochranu. To, ako často je tampón potreba meniť, záleží na sile menštruácie. Tampóny sa tiež vyrábajú vo viacerých veľkostiach, prispôsobených pre rôzne hrubá menštruačné krvácanie.

Syndróm toxického šoku (TSS) je veľmi vzácne, ale závažné toxické ochorenie, ktoré sa môže objaviť u mužov, žien i detí. Približne polovica všetkých prípadov TSS pripadá na menštruujúce ženy a dievčatá. TSS je obvykle popisovaný v súvislosti s používaním tampónov, ale môže sa vyskytnúť v priebehu menštruácie aj v prípadoch, keď tampóny používané neboli. TSS spôsobujú bakteriálne toxíny organizmu, ktoré sa v ľudskom organizme bežne vyskytujú. TSS môže byť závažným ohrozením života, musí byť preto diagnostikovaný a liečený v čo najkratšej dobe. Pokiaľ sa počas menštruácie náhle začnete cítiť veľmi zle, máte horúčku (39 ° C a vyššie), vracanie, hnačku, bolí vás hlava, v krku, máte závraty alebo omdliete, bolí vás svaly alebo sa objaví vyrážka ako po spálení slnkom, ihneď odstráňte tampón ako preventívne opatrenie a okamžite choďte k lekárovi alebo do nemocnice. Spomeňte sa o možnosti toxického šoku a povedzte lekárovi, že máte menštruáciu. TSS sa môže objaviť bez ohľadu na to, či používate tampóny. Ak ste už mala v minulosti TSS, poraďte sa s lekárom o ďalšom používaní tampónov.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader