Loading
Loading

O.B. Tampóny Normal (56 ks)

O.B. Tampóny Normal (56 ks)

nedostupné
Cena 6,79 €
K nákupu OB produkov získate púzdro na tampóny zadarmo.
DARČEK: O.B. Puzdro na tampóny

Kód: OBtampony52544 , EAN: 3574660057751 , Značka: O.B.tampony

Zobraziť celý popisok Schovať popisok

O.B. Tampóny Normal (56 ks)

Počas prvých dní periódy je krvácanie zvyčajne silnejšie, takže potrebujete spoľahlivú ochranu. Vyskúšajte o.b.® Normal pre pohodlnú ochranu.

Všetky tampóny o.b.® majú drážky, ktoré sa mierne stáčajú okolo tampónu. Technológia stočených drážok bola navrhnutá tak, aby viedla tekutinu účinnejšie dovnútra tampónu a tebe tak poskytovala spoľahlivú ochranu. Takže sa cítiš chránená a istejšia.

Vlastnosti:

  • o.b. technológia stočených drážok
  • poskytujú spoľahlivú ochranu
  • najjednoduchší zavádzanie
  • spoľahlivo absorbujú menštruačnú krv

Ako používať:

Správne zavedený tampón poskytuje spoľahlivú ochranu. Meňte podľa sily menštruácie. Pred použitím pozorne prečítajte príbalový leták.

Syndróm toxického šoku:

Syndróm toxického šoku (TSS) je veľmi vzácne, ale závažné toxické ochorenie, ktoré sa môže objaviť u mužov, žien i detí. Približne polovica všetkých prípadov TSS pripadá na menštruujúce ženy a dievčatá. TSS je obvykle popisovaný v súvislosti s používaním tampónov, ale môže sa vyskytnúť v priebehu menštruácie aj v prípadoch, keď tampóny používané neboli. TSS spôsobujú bakteriálne toxíny organizmu, ktoré sa v ľudskom organizme bežne vyskytujú.

TSS môže byť závažným ohrozením života, musí byť preto diagnostikovaný a liečený v čo najkratšom čase. Ak sa počas menštruácie náhle začnete cítiť veľmi zle, máte horúčku (39 °C a vyššie), vraciate, máte hnačku, bolí vás hlava, v krku, máte závraty alebo omdliete, bolí vás svaly alebo sa objaví vyrážka ako po spálení slnkom, ihneď odstráňte tampón ako preventívne opatrenie a okamžite choďte k lekárovi alebo do nemocnice. Zmieňte sa o možnosti toxického šoku a povedzte lekárovi, že máte menštruáciu. TSS sa môže objaviť bez ohľadu na to, či používate tampóny. Ak ste už mala v minulosti TSS, poraďte sa s lekárom o ďalšom používaní tampónov.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader