NUVITA Teplomer rýchlobežka zoo - panda

NUVITA Teplomer rýchlobežka zoo - panda

skladom
cena: 5,90 €

Kód: F017736 , EAN: 8595114447305

NUVITA Teplomer rýchlobežka zoo - panda

Termoska z nerezovej ocele s objemom 1200 ml je skvelá na cesty a prechádzky. Obsahuje 3 hermeticky uzatvárateľné vnútorné nádoby o objeme 150 a 2× 220 ml, ktoré sa skvelé hodí k uchovaniu jednotlivých častí jedla.

Dvojitá vákuová stena zaistí maximálnu izoláciu a udrží teplotu cez dlhý čas. Termoska udrží pokrm v nízkej teplote po dobu 6 hodín, a teplé po dobu 5 hodín. Termoska má tiež ochranu pred pretekaním Môžete ju použiť aj ako obal na fľašu.

Termoska neobsahuje BPA ani aluminium. Termoska by sa mala umývať ručne, vnútorné nádoby sa môžu umývať v umývačke

Nuvita sa pripája k mamičkám a miminkám v najkrajšej a radostné časti svojho života. Jej produkty sú profesionálne vytvorené navrhnutý v talianskom dizajne, aby bolo toto špeciálne obdobie radostnejší, efektívne a bezpečné.

Výrobky Nuvita sú inovatívne a šetrí čas – čo je v dnešnej dobe veľmi dôležité pre moderné a pracovne vyťažených rodičov. Mnoho produktov je navrhnuté tak, aby pomáhali v každom vývojovom štádiu dieťaťa učiť sa novým schopnostiam.

Výrobky Nuvita získali všetky potrebné certifikácie a sú starostlivo vyvinuté, takže s pomocou produktov Nuvita prežijú rodičia aj deti čas kvalitne a so skvelým talianskym dizajnom.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader