NUVITA Ohrievač fliaš Home & Car, zelená

NUVITA Ohrievač fliaš Home & Car, zelená

skladom
cena: 32,40 €

Kód: F017729 , EAN: 8024025027905

NUVITA Ohrievač fliaš Home & Car, zelená

Praktický a pohodlný ohrievač fliaš dovolí rýchle a jednoduché ohriatie mlieka, kašičky a ďalších pokrmov.

Ohrievač ponúka bezpečné zahriatie pokrmov bez použitia vody. Na ohrievači sa nachádza dva vstupy na kábel, ktoré zaistia jednoduché napájania v každej situácii. Vnútro nádoby je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele, vďaka čomu nádoba bude po celú dobu čistá a hygienická.

V ohrievači je možné zahrievať všelijaké nádoby s priemerom do 8,5 cm.

Sada obsahuje tiež nádobku s pokrievkou na pokrm dieťaťa, ktoré udržia pokrm v správnej teplote cez dlhú dobu. Ohrievač môžete použiť tiež na rozmrazovanie mlieka matky, ktoré by malo byť zahrievané v sparné kúpeli kvôli zachovaniu cenných vlastností.

Nuvita sa pripája k mamičkám a miminkám v najkrajšej a radostné časti svojho života. Jej produkty sú profesionálne vytvorené navrhnutý v talianskom dizajne, aby bolo toto špeciálne obdobie radostnejší, efektívne a bezpečné.

Výrobky Nuvita sú inovatívne a šetrí čas – čo je v dnešnej dobe veľmi dôležité pre moderné a pracovne vyťažených rodičov. Mnoho produktov je navrhnuté tak, aby pomáhali v každom vývojovom štádiu dieťaťa učiť sa novým schopnostiam.

Výrobky Nuvita získali všetky potrebné certifikácie a sú starostlivo vyvinuté, takže s pomocou produktov Nuvita prežijú rodičia aj deti čas kvalitne a so skvelým talianskym dizajnom.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader