NUVITA Cestovný ohrievač fliaš so zipsom

NUVITA Cestovný ohrievač fliaš so zipsom

nedostupné
cena nebola stanovená

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: F017733 , EAN: 8024025027394

NUVITA Cestovný ohrievač fliaš so zipsom

NUVITA Cestovný ohrievač fľaše so zipsom

Popis:

Malý a praktický univerzálny ohrievač fliaš sa bude skvelé hodiť na každej cesty. Vďaka obalu z neoprénu pokrm dlho zachová svoju teplotu.

Na ohrievači sa nachádza chytré zapínanie, ktoré zaistí jednoduché vloženie fľaše a tiež háčik, vďaka ktorému pripevníte fľašu napríklad k taške. Napájací kábel je možné odpojiť, vďaka čomu z ohrievača vznikne termo-obal na fľašu.

  • Obsah 300 ml
  • Po odpojení kábla slúži ako termo-obal
  • Zip zaistí jednoduché vloženie fľaše a iných nádobíček
  • Praktický háčik na pripevnenie obalu k taške
  • Materiál môžete prať v práčke

Nuvita sa pripája k mamičkám a miminkám v najkrajšej a radostné časti svojho života. Jej produkty sú profesionálne vytvorené navrhnutý v talianskom dizajne, aby bolo toto špeciálne obdobie radostnejší, efektívne a bezpečné.

Výrobky Nuvita sú inovatívne a šetrí čas – čo je v dnešnej dobe veľmi dôležité pre moderné a pracovne vyťažených rodičov. Mnoho produktov je navrhnuté tak, aby pomáhali v každom vývojovom štádiu dieťaťa učiť sa novým schopnostiam.

Výrobky Nuvita získali všetky potrebné certifikácie a sú starostlivo vyvinuté, takže s pomocou produktov Nuvita prežijú rodičia aj deti čas kvalitne a so skvelým talianskym dizajnom.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader