NUVITA Cestovný ohrievač fliaš so zipsom

NUVITA Cestovný ohrievač fliaš so zipsom

NUVITA Cestovný ohrievač fliaš so zipsom

skladom

cena: 15,50 €

Kód: F017733 , EAN: 8024025027394

NUVITA Cestovný ohrievač fľaše so zipsom

Popis:

Malý a praktický univerzálny ohrievač fliaš sa bude skvelé hodiť na každej cesty. Vďaka obalu z neoprénu pokrm dlho zachová svoju teplotu.

Na ohrievači sa nachádza chytré zapínanie, ktoré zaistí jednoduché vloženie fľaše a tiež háčik, vďaka ktorému pripevníte fľašu napríklad k taške. Napájací kábel je možné odpojiť, vďaka čomu z ohrievača vznikne termo-obal na fľašu.

  • Obsah 300 ml
  • Po odpojení kábla slúži ako termo-obal
  • Zip zaistí jednoduché vloženie fľaše a iných nádobíček
  • Praktický háčik na pripevnenie obalu k taške
  • Materiál môžete prať v práčke

Nuvita sa pripája k mamičkám a miminkám v najkrajšej a radostné časti svojho života. Jej produkty sú profesionálne vytvorené navrhnutý v talianskom dizajne, aby bolo toto špeciálne obdobie radostnejší, efektívne a bezpečné.

Výrobky Nuvita sú inovatívne a šetrí čas – čo je v dnešnej dobe veľmi dôležité pre moderné a pracovne vyťažených rodičov. Mnoho produktov je navrhnuté tak, aby pomáhali v každom vývojovom štádiu dieťaťa učiť sa novým schopnostiam.

Výrobky Nuvita získali všetky potrebné certifikácie a sú starostlivo vyvinuté, takže s pomocou produktov Nuvita prežijú rodičia aj deti čas kvalitne a so skvelým talianskym dizajnom.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader